Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi abban a jó a fiúknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi abban a jó a fiúknak, ha hónapokig szórakoznak egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy fiúval, és nagyon aranyosnak tűnt. Igaz, hogy külföldi volt, de itt tanul Magyarországon, a kb 1 órányira lévő városban. Majdnem 3 hónapig beszélgettünk neten keresztül, közben tervezgettük a találkozókat. Először én mondtam le, mert tényleg közbejött egy nagyon fontos dolog, aztán ő mondott le egy másikat arra hivatkozva, hogy meghalt az egyik rokona otthon az országban, ahol lakik és haza kell utaznia. Sokszor volt nagyon elfoglalt (vagyis elmondása szerint), valamikor 1-2 napig nem is beszéltünk a facebookon. Mostanában már egyre ritkábban írkáltunk egymásnak, mert állítása szerint hazautazott és ezért elfoglalt, de ha lesz telefonja, akkor írni fog. Hát én el nem tudom képzelni, hogy egy 24 éves fiúnak már miért ne lenne telefonja?! A héten majd venni fog egyet és így folyamatosan tudunk majd beszélgetni, vagyis ezt ígérte. Már vagy 3-4 napja beszéltünk utoljára, és ezzel váltunk el. Nem is sokszor volt azóta online, 1-2x, de akkor is volt fent és legalább írhatott volna valamit, ha tényleg annyira akarna tőlem valamit (mert azt akarná, hogy legyek a barátnője). Nekem már elegem lett belőle és kitöröltem. Jól látom a helyzetet, hogy majdnem 3 hónapig szimplán csak szórakozott velem? Mire volt ez neki jó? Egyetemista, nem tudom miért pocsékolta ilyenre az idejét a tanulás helyett, főleg, hogy nekem azt is mondta, hogy beszélt már a barátainak, mert küldött egy képet is a nyakláncról, amit állítólag nekem vett még karácsonyra.
2014. febr. 26. 19:13
 1/5 A kérdező kommentje:

*beszélt már a barátainak rólam, meg küldött egy képet

bocsi az elírásért

2014. febr. 26. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen naiv. :D
2014. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt meg hogy érted?
2014. febr. 26. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
EGY fiú csinált ilyet veled, de általánosítasz. Hogy miért csinálta, nem tudom, talán kérdezd meg tőle, amúgy meg külföldiekkel nem igazán jó ötlet szóba állni, vannak páran az ismeretségi körömben olyan lányok/nők, akiket elszédített egy-egy néger hapsi, felcsinálta őket, aztán meg lelépett. Amúgy meg a lányokat se kell félteni (tisztelet a kivételnek), ők is elhitetik, hogy kedvesek, normálisak, toleránsak stb., aztán amikor normálisan találkozót kérsz (és persze előtte is normálisan beszélgettetek), akkor előállnak valami hülye kifogással, és eltűnnek, mint szürke szamár a ködben.
2014. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASOT ***** válasza:

Úgy érti az 1-es, hogy csak egy hülye szán ennyi időt feleslegesen egy fiúra akivel valójában sosem lesz semmi.

Ráadásul több mint 3 hónapja húzódik már...

2014. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!