Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma olvastam egy olyan internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma olvastam egy olyan internetes cikkeket, amiben az állt, hogyha a pasi ráélvez a csaj nemiszervének környékére illetve, ha rajta van a bugyi és arra, attól teherbe lehet esni. Szerintetek ezek normálisak? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
hátha bejut valahogy a sperma a nemi szervébe akkor természetesen van rá esély. de így elég kicsi.
2010. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat igy nem! Ezt szerintem egy holgy meselte igy el, hogy szepitse a dolgokat, miutan teherbe esett... Nem olyan egyszeru teherbe esni.
2010. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó, a teherbeesés relativ! nem mondhatod, h nem könnyű. van, akinek elsőre sikerül. vannak, akik meg évekig probalkoznak. és aki nagyon nem akar, annak altalaban elég gyorsan bejon. kérdező, vigyázni kell, nem kell ilyen veszélyes helyekre élvezni.
2010. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teherbe lehet így esni.

Igen kicsi az esélye, de megtörténhet.

2010. febr. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
CREAMPIE OH YEAH....
2010. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
annak is kicsi az esélye, hogy pont rádesik/csapódik be egy meteorit.ilyen gyakorisággal szemléld ezt a feltevést is :)
2010. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!