Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk hogyan mutatjátok ki ha...

Fiúk hogyan mutatjátok ki ha tetszik egy félénkebb lány? Hogyan léptek?

Figyelt kérdés

Ha a lány ránéz a srácra,és utána lassabban,de tovább néz mintha nem is a srácot nézné.Mikor újra a srácra néz akkor még a srác nézi őt. Ez jelentheti esetleg azt hogy a srácnak bejön a lány?Ha bejöhet neki akkor azért nem lép mert nem tudja hogyan kezdeményezzen mivel félénk a lány?

15-16 éves korosztályról van szó(15F-16L)


2013. jún. 21. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
csak hogy tisztázzam,nem fiú rakta fel a kérdést,mielőtt azt is megkérdeznétek.
2013. jún. 21. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a srác egy szövegben nem?
2013. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi,de nem azt kérdeztem hogy hányszor írtam bele a kérdésbe a 'srác' szót.(kicsit tényleg sok lett)

A kérdésre válaszoljatok,kérlek.



Ezt még hozzátenném a kérdéshez azért -->

A fiú veheti jelnek ha a lány nézi?

2013. jún. 21. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiúk hajlamosak minden esetben jelnek venni, ha egy lány nézi őket, a fiúk álltalában (ha tökös az illető) akkor odamegy beszélgetni, vagy elhívja valahova a lányt. 17f Első voltam.
2013. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Félénk,nem félénk,mind1 beszélgetek vele,elhívom valahova. Jelnek veszem,lépek ha bejön
2013. jún. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!