Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak, elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, elmondanátok a véleményeteket, tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, van egy párom, akivel fantasztikus a kapcsolatunk mind ézelmi és szexuális téren is. Viszont az a helyzet, hogy szégyellem a melleimet, nem vetkőztem még le előtte teljesen (melltartó mindig maradt), pedig egyre jobban szeretnék. Tudom, sokan szeretik a kis mellet, tudom, hogy szeret, hogy neki úgy tetszem ahogy vagyok, de mégsem megy. Nem hiszem hogy attól félek, hogy mit szólna, hisz nem 'csalok', nem hordok atombetétes melltartót, hanem csak olyat amiben egy vékony szivacs van vagy még az sincs. Tehát nem értem mi a bajom...miért nem merem. Talán attól tartok, hogy mégis mit gondolna (ezt viszont úgysem mondaná el nekem, nem akarna megbántani), vagy hogy nem ábrándulna ki belőlem egy picikét szexuális téren. Mit gondoltok? Veletek előfordult már, hogy nem voltatok megelégedve a párotok testi adottságaival?
2015. febr. 16. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátod nem a melled mérete miatt szeret... :)
2015. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fantasztikus a kapcsolatotok es szivbol szeret akkor SOHA nem fog akarni mas meretu melleket :) a tieid lesznek neki a tokeletesek, nalunk legalabbis igy van ^^
2015. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen voltam 14 évesen, akkor én sem mertem levenni a melltartómat, mert kicsik voltak és formátlanok és szégyelltem őket, de aztán félre tettem a gátlásaimat. Nyugodtan vedd le egyébként, abszolút nem fogja érdekelni a párodat, hogy hogyan néz ki, vagy mekkora, ha szeret téged.

21/L

2015. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es Igen, ezzel teljesen tisztában vagyok, hál' Istennek.!:) Tudom hogy ettől is szeretne, sőt szeret is mivel ő meg tisztában van a méreteimmel, ezért is úgy írtam hogy (csak) szexuális téren nem ábrándulna-e ki egy picit.
2015. febr. 16. 21:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van.:) Mármint, nekem kéne leküzdenem a gátlásaimat.
2015. febr. 16. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

hát engem pl baromira zavarna ez a tulajdonságod...mármint nem a kis mell hanem, hogy szégyelled magad, nem vagy megelégedve magaddal, önbizalom hiányos vagy.......


a barátnőmnek pont tenyérnyi mellei vannak és én pl nagyon szeretem őket...ha kisebb lenne akkor kisebb lenne, ha nagyobb akkor nagyobb...nem zavarna egyik sem, én mondjuk fenék párti vagyok, az meg elég jó :P de ha az sem lenne ilyen akkor sem ábrándulnék ki belőle...viszont ha állandóan rejtegetné magát az baromira zavarna!


21F

2015. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!