Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így nevezhető apakomplexusnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nevezhető apakomplexusnak?

Figyelt kérdés

Kislány koromban apuval volt jobb kapcsolatom, de aztán nagyon eltávolodtunk egymástól, vagy 10 éve nem beszélgettünk egy jót, csak veszekszünk.

Nem vonzanak az idősebb pasik, a párom fiatalabb is nálam pár hónappal, de azt vettem észre, hogy nagyon élvezem az olyasmi dolgokat, hogy pl megdicsér ha valamit jól csinálok (bármit megtennék hogy büszke legyen rám), vagy ha vigyáz rám és gondoskodik rólam, pl betakargat, vagy ha az ölébe vesz, stb. Sokszor gyereknek érzem magam a társaságában.

Ez nevezhető apakomplexusnak?

21/L


2015. febr. 16. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az :) üdv. Feri bá'.. 74F
2015. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minimális az esélye, hogy van itt képzett pszichológus.

De az biztos, hogy az apakomplexus nem csupán abban merül ki, hogy jóval idősebb a pasi.

2015. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos erről több info kéne.


De lehet ez csak egy kis szerepjátékos perverzió nálad.

pl: Gondolkodtál azon, hogy megfürdet?:D

2015. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan nem, de fürödtünk együtt úgy, hogy egymást mostunk, és tetszett a dolog :D (az a része mikor ő mosott engem az jobban)
2015. febr. 16. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha ki kibálnál neki, hogy pisilés után törölje meg a puncid?:DD
2015. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

De,pont hasonló dolog az apakomplexus igazából.

Sokan csak a korra figyelnek és hiszik,hogy ott nyilvánul meg,de igazából a két fél egymáshoz való viszonyában.

2015. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmmm elgondolkoztatóakat írtok... mert ilyen viszonyba vagyok egy nővel... csak 5 év van köztünk.. de ez a bebugyolálom takaróba, hozzámbújva alszik el, megfürdetem, néha kislányos, jól érzi magát velem hogy én komolyabb vagyok de szeret mellettem kislányként viselkedni pedig már 20+.. ezek az érzékeny kis dolgok.. és neki.. szóval hasonlítok a faterjára azt mondta.
2015. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A komplexusoknak és egyéb lelki nyavajáknak van egy olyan közös jellemzője, hogy valamiért akadályozzák az embert a normális életvitelben. Neked sikerült egy Veled nagyjából ugyanolyan korú férfiban megtalálnod, amit kerestél, problémákról nem számoltál be, csak arról, hogy ő kielégíti az igényeidet, vágyaidat, így ezt nem nevezném komplexusnak.
2015. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!