Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány centiméteres átmérőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány centiméteres átmérőtől nevezhető a mellbimbóudvar átlagon felülien nagynak, illetve, az átlagon felülien nagy bimbóudvar vonzó vagy taszító?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak, lányok és nők véleménye egyaránt érdekes, köszi!

2014. szept. 28. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez mellmérettől függ, mekkorához milyen bimbóudvar illik :)
2014. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75B-s cicihez az én kb 3 cm átmérőjű mellbimbómat már nagynak látom :(
2014. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát, a 3 cm-es átmérő pedig semmiképp sem tűnik nagynak!
2014. szept. 28. 14:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Kép nélkül még mindig nem tudjuk megmondani. Ez olyan, hogy egy lánynak sem mértem még meg és ahogy mondták is, a melltől is függ.
2014. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem elég kicsi a mellem, a bimbóudvarom meg 4cm átmérőjű. Elég nagy sztem. De ha nagy ,mellem lenne, nem lenne olyan feltünő. 16/L
2014. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Az átlagon felüli bimbóudvar nagyon vonzó. az arányaiban minél nagyobb udvar. pl 80B és 6 cm udvar (minimum)
2014. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez abszolút ízlés kérdése.Nekem a nagyobb jobban bejön.

43F

2014. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem a minél nagyobb, annál izgatóbb.
2015. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Scav ***** válasza:

Attól függ, mekkora mellen van az a bimbóudvar. Nagyobb mellen nyilván nagyobb bimbóudvar esztétikus nálam. De amúgy elve a kis ciciket szeretem és nem bánom, ha a bimbóudvar nagyobb. Ha kisebb, mint ami az adott mellmérethez illene, inkább zavar. Nekem nőies egy nagy bimbóudvar, egy nagy bimbó meg főleg.

32F (de már 20 évesen is így éreztem :D )

2015. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Scav ***** válasza:

Pl.

Ekkora mellhez ez átlagos szerintem:

[link]


Ha nagyobb, nekem nem baj, ha bimbó is nagyobb, akkor meg főleg jó.


Ez nekem tökéletes:

[link]

2015. aug. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!