Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha egy ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha egy ember nem képes szerelembe esni, noha szeretne?

Figyelt kérdés

Nem kertelek: Rólam van szó.


Sajnos minden eddigi igyekezetem ellenére eddig egyszer sem sikerült még szerelembe esnem/szerelmesnek lenni. Lehetőségem lett volna rá többször is (több kapcsolatom is volt, általában hosszabb ideig tartottak). Az a legdurvább az egészben, hogy én szerettem volna szerelmesnek lenni, vagy szerelemből szeretni valakit, de eddig sosem sikerült.


Ez azért zavar, mert amúgy vágyom arra, hogy az legyek. Ennek több oka is van, hogy miért, de most nem ezért írok, hogy ezen morfondírozzunk.


Rossz, hogy a szerelem híján a kapcsolataimban sok értelem vagy hosszabb távú jó dolgok nemigen voltak, a szex élvezhetetlen így, érzések nincsenek benne és egy sereg olyan dolog van, ami miatt jó lenne. Eleve teszi tönkre az ilyesfajta kapcsolataimat...


Tudtok valami reális okot arra, hogy miért vagyok erre képtelen? Ami tuti nem játszik: mindenféle olyan dolog, hogy nincsenek érzéseim, meg az hogy csak a szex érdekelne (holott pont hogy eddig nem tetszik mert szerelem nélkül nem az igazi)


Menthetetlen eset lennék?



2015. febr. 16. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el szerelemmel is szar a szex, ha nem azt kapod, amit akarsz.


De hogy bővebben vegyük a kérdést, nem találtál még olyan valakit, aki minden téren kielégítené az igényeidet. Ilyen egyszerű.

2015. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyom emlekeztetsz az exemre
2015. febr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


Mesélnél róla? :D


Persze az is lehet kiderül én vagyok az :D

2015. febr. 17. 01:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz o, mivel o ezt igy nem merne kijelenteni itt meg nevtelenul se, de amugy se illene semmit meselnem rola.
2015. febr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Nem is úgy értettem, csak bizonyosságot akartam, hogy tuti nem én vagyok-e :D

2015. febr. 17. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én dettó ugyanígy vagyok, mint te, kérdező.

Sosem voltam még szerlmes, de nagyon szeretnék már, csak egyszer az életben, átélni, hogy milyen is az.

2015. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!