Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki probálta már a Kamagra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wilcoxa kérdése:

Valaki probálta már a Kamagra Gold 100mg-tabit? Vélemények? Mellék hatások?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit talán kékesen látsz tőle, meg vörös a fejed. De amúgy csak felet vegyél be mert sosem fogsz elmenni
2015. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen?

Na fasza mondom akkor le tesztelem h milyen!

Azt mondod h a fél at elég?

H h sose mész el?

Én úgy olvastam h ahoz h elmenjek ahoz nincs koze...vagy felre informáltam magam?:O

2015. febr. 17. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg hagyd ki. Ráérsz majd 60 fölött ilyen szarságokat szedni.
2015. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem pl semmi baj a potenciammal,csak vmiert annyira izgulok minden egyes csajnal hogy nem tudok koncentralni egyaltalan...es kamagra segit ebben...bar altaban 2.3. alkalomal nincs gond....1 darabot vetten be,probaltam mar a maxot goldot zselet,ragotabit pici fejfajas van utana
2015. márc. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
volt hogy stresszes voltam nem allt fel,mjkor odakerulok az jar agyaban uristen mi lesz ha megint nem-all fel tok-gaz,ha csak csajra gondolok-mar all,mikor odakerulok raizgulok mint vizsga lenne..kami valamelyest segit ellazulni..na meg hamarabb regeneralodok
2015. márc. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!