Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki melyiket szereti jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki melyiket szereti jobban? Kort, nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

1. Lassabb gyengéd, csókolózós, ölelkezős szex

2. Gyorsabb durvább, csókolózás, és szoros ölelkezés szex közben.

3 Gyors, durva szex, ami inkább csak a baszásról szól, érékiesség csak kicsi, vagy nincs.

4. Egyéb (meghatározást is kérek)


2015. febr. 17. 15:20
 1/7 CptTomato ***** válasza:

Mind az 5. ( ;) )

Hangulatunktól függ az aktuális partnerrel.


F/27

2015. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5? Én speciel 4-et látok.
2015. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2!
2015. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így sorba. F
2015. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért én is leírom :)


21/F és én a 2.-at szeretem a leginkább ^^

Úgy be tudok indulni, úgy hogy a barátnőm nyakát csókolom, harapgálom közben, és minél jobban hallom hogy élvezi, annál szorosabban ölelem hevesebben csókolom, és annál jobban élvezzük mindketten. :)

2015. febr. 17. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt az ideje, hogy bővítsed a repertoárt....... :)

Ez abszolút hangulat és helyzetfüggő!!!!

Ha reggeli szexről beszélünk az intenzív és gyorsabb mert már akkor késésben vagyunk amikor nekikezdünk, de attól még lehet rohadt jó. Aztán van a pihizős, kényeztetős hétvégi összebújás, ahol senki sem siet sehová és van időd felfedezni az apró kis értékeket.

És van az az eset, amikor visszatérsz egy munkaútról és már a liftben rád jön a ba...hatnék és miközben a karbantartóval bőszen beszélgetsz pumpálod az asszonyt!!! :)

Mindegyiket ki kell próbálni és mindegyik más miatt jó!!!

37F

2015. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3.

L

2015. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!