Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Az unokatesómnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minee kérdése:

SÜRGŐS! Az unokatesómnak tetszem? (lent)

Figyelt kérdés

Beszéltünk ma facebookon, előszor az lett gyanús hogy megkérdezte van-e most barátom, mondtam, nincs. Erre azt írta most már van (magára gondolt) aztán írta, hogy viccel. Mondtam, én is remélem, hogy csak viccelt. Utána küldött képeket, és írta is, hogy szerinte milyen gyönyörű vagyok. Utána ezt a képet küldte el nekem aminek ez a szövege (biztos ismeritek): Pusziból csók lesz, csókolózásból ölelés, ölelésből simogatás, simogatásból pedig szeretkezés. Kérsz egy puszit? Hát mondtam hogy nem kérek, erre ő azt mondta akkor ad ő.

16 éves, én 19Nő. Szerintetek tényleg akar valamit vagy csak hülyéskedik? Minden esetre elég ijesztő. Többször is írtam neki - emlékeztetőül - hogy rokonok vagyunk. Segítsetek, mit csináljak? Fogalmam sincs!

Köszönöm!



2015. febr. 17. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj... ülj le vele, és mond el neki, hogy a rokoni kapcsolat miatt ez nem működhet, de amúgy jó pasinak tartod (így nem sérül az önbizalma).

Aztán maximum (de tényleg maximum) megtanítod csókolózni, és felajánlod neki, hogy segítesz neki becsajozni. Nőkből elég jó szárnysegéd szokott lenni! Főleg ha még a rokonod is, mert ismer téged, viszont otthon van a másik nem világában is! De ha erősködik, akkor hagy békén, és ne segíts neki, büntetésből (ezt előtte tisztázhatod is vele, hogy ha tovább nyaggat, akkor segíteni se fogsz).

2015. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amíg nem tudom biztosan mit akar, addig nem akarom így letámadni. Viszont ha kiderülne, mindenképpen megbeszélném vele, most is utalgatok neki hogy mégis csak az unokatestvére vagyok. Hogy derítsem ki mit gondol? Vagy csak kérdezzek rá egyenesen?
2015. febr. 17. 23:30
 13/16 anonim ***** válasza:
kérdezz rá egyenesen. ne kerülgesd a forró kását.
2015. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Úgy lesz! Köszi mindenkinek!
2015. febr. 18. 00:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek!
2015. febr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nem ismerem se a kapcsolatotokat se titeket ugyhogy nem mondok neked semmit mert minden ezektől függ
2015. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!