Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
Fog meg valaha keresni? Van egy fiu akit meg oktoberben az avaton ismertem meg. O 19 lassan 20 en meg 15 eves vagyok es evfolyamtarsak is vagyunk..(ez nem lenyeges ne kossetek legyszi ebbe bele) Nagy gengszternek kepzeli magat.. Bnom mi ndig mondta h bekepzelt. Majd allitolag belem szeretett.. Mert hogy milyen szep vagyok, es ezt aradozta a bnomnek akit mar kiskora ota ismer. Ugyanakkor dobtak mindkettonket es majdnem osszejottunk csak egyik roma osztalytarsam bekevert mert evelejen volt egy nezetelteresunk plusz neki is bejott a srac de lekoptatta. Nem volt koztunk semmi... Egyszer filmeztunk a suliba meg parszor kettesbe cigiztunk majd egy megbeszelt randira nem jott el..mert a busz nem allt meg... en rajottem h csak szivat.aztan karacsonykor latni akart de elutasitottam es nem beszeltem vele tobbet. Majd iden megint elkezdtunk beszelgetni es mondta hogy belem szeretett...randizgattunk szajra puszinal soha nem volt tobb.. Kaptam tole csokit meg keszult egy kozos kep es azota is az a boritokepe meg telojan is. Par napja olyan mas lett.. em is nagyon beszelunk.. en beleszerettem de nagyon szar mindennap latni mert egymas mellett van az osztalyunk.. Szuleim tiltananak tole mert felcigany meg majdnem lecsuktak par eve... miatta szakitottam a baratommal is..(mondjuk azt nem bantam meg) Multkor meg odajott aki meg anno bekevert es mondta h a fiu egyszerre harom bnot szeretne....egy veszpremit, egy szinten a sulinkba jarot meg engem...tudom h hulyit nem ez a kerdes hanem h valaha fog e meg keresni?
2015. febr. 18. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég éretlenek vagytok még. Mondjuk nálad nem gáz, a srácnál igen, mert már majdnem 20...
2015. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy hulyit minek akarod hogy keressen?
2015. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!