Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Secretmyname kérdése:

Mi a velemenyetek errol? (Lenyeg lent)

Figyelt kérdés
Elnezest, hogy ekezet nelkul irok. Szoval egy kicsit tapasztaltabb emberek velemenyet szeretnem kerni errol kifejtve ha lehet. Lany vagyok 13 eves es van egy oszalytarsam aki fiu, es egyben a legjobb baratom is volt. Vagyis meg mindig az csak en ugy erzem kezdek beleszeretni. Pedig eddig sosem gondoltam, hogy kepes vagxok beleszeretni, hisz eddig mindig baratkent tekintettem ra, szerintem neki is tetszek, de nem biztos, mert mindig oda lok egy olyan szoveget "de csunyaa vagy" i az, hogy csak hulyeskedik, de akkor is. Es egyebkent azt sem tudom, hogy mondjam el neki, hogy tetszik. Es azon is gondolkoztam, hogy ha esetleg osszejonnenk es szakitanank akkor vege lenne a baratsagunknak is ami nagy kar lenne. Elore is koszonom a segitseget.

2015. jan. 29. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Soha ne jarj osztaly tarssal. Hidd el tapasztalat. Utanna ha szakitottok mert az lenne a vege...szar lenne..lehet hogy azt beszelnetek meg hogy maradjatok baratok..de nem lesz soha sem a regi. Felejtsd el azt a fiut. 13/L
2015. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En is tapasztalatbol mondom hogy osztalytarsal ne jarj...mert ha szakitotok akkor valoszoniu,hogy nem lesztek a legjobb baratok.;)
2015. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem járj vele de ha a legjobb barátod akkor ha szakitotok 80% hogy nem lesztek már a legjobb barátok én már jártam egy barátommal és azután hogy szakitottunk a legjobb barik lettünk furcsa mi?

13/f

2015. febr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!