Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy fiú "barátom", akivel sokáig nem tartottuk a kapcsolatot, aztán két hónapon keresztül írogatott, tök jól elbeszélgettünk, mindig találkozni akart, randizni is elhívott, amiből nem lett semmi végül (miattam).

Ezek után nem írt, nem válaszolt, ha véletlenül összefutottunk, akkor is hűvösen viselkedett, meg szomorú volt. Volt, hogy adott szájrapuszit..

Utána továbbra sem írtunk egymásnak, majd végül találkoztunk, csókolóztunk, simogatott, erre ma ( egy héttel a csók után) így viselkedik: megint távolságtartó, lehajtja a fejét, szomorú, nem beszél, nem válaszol.Mi baja van?


2015. febr. 18. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
családi gondok?
2015. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mond el nekem semmit, szóval nem tudom. Nem hiszem, hogy családi gond.. :(
2015. febr. 18. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert hülyítetted, még szép, hogy nem bízik benned.
2015. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Másodiknak:


Miért hülyítettem volna. Nem voltam vele bunkó, mindig visszaírtam neki, nem is hitegettem ( mivel ekkor még nem tudtam sem azt, hogy ő mit akar, sem pedig, hogy én belé fogok szeretni. Annyiban igazad van, hogy a "randit" én szúrtam el,de utána már én hívtam el őt, csak sajnos akkor már késő volt. Ő viselkedik úgy, mint egy idióta, úgy kell kihúzni belőle minden egyes szót, mert nem képes őszintén beszélni az érzéseiről.. :(

2015. febr. 18. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!