Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők nagy része miért sminkeli magát, festi a körmét/haját, kihívóan öltözködik és viselkedik?

Figyelt kérdés

Van aki plasztikáztatja is magát, azt pedig végképp nem értem.


Egy szolidan, visszafogottan felöltözött, természetes lány/nő sokkal szebb tud lenni, mint egy olyan, akinek 2 kg smink van az arcán, műkörmei vannak, és miniszoknya van rajta.



2015. febr. 15. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert saját magának úgy tetszik, úgy elégedett.
2015. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

A körmömet azért festem, vagy azért csináltatok műkörmöt, mert nekem tetszik. Azért öltözöm úgy, ahogy, mert úgy érzem jól magam benne. Nem mások miatt.


19/L

2015. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki más dolgok miatt , vagy azért hogy bejöjjön másoknak, felhívja magára a figyelmet és vannak akik szimplán így érzik jól magukat a bőrükben ..
2015. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Előre leszögezem, hogy nem vagyok műnő, nincs rajtam semmi mű, nem vagy plasztikáztatva, nincsenek műkörmeim, nem vagyok az a miniszoknyás, mindenemet kidobom magam típus, de szeretek csinos lenni, amihez hozzátartozik, hogy csinosan öltözködöm, nőiesen és szoktam sminkelni. És 1. mert így érzem jól magam a bőrömben, mert smink és csinos ruha nélkül úgy érzem magam, mint egy szürke kisegér, ugyanis nem vagyok tökéletes, sem alakra, sem pedig arcbőrre, így egy kicsit kompenzálom azt, ami szerintem nem túl szép vagy előnyös rajtam és arra fektetek hangsúlyt, amit jónak ítélek meg magamon, illetve feldobom az összhatást.

És 2. azért jólesik, ha az ember kap egy-egy pozitív visszajelzés, pillantást, vagy dicsérő szót. Nem arról van szó, hogy bárkivel is flörtölni akarnék vagy kikezdeni, de az egy pozitív dolog, ha az embert csinosnak tartják.

2015. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Én azért sminkelem magam, festem a hajam, vagy veszek fel néha miniszoknyát, mert nekem ez tetszik. Jobban érzem magam így, jobban tetszem magamnak.
2015. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Mert jobban akarnak ezek miatt tetszeni a férfiaknak.


Mi ezzel a baj?

2015. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
ezt is csak a férfiak képesek így gondolni, hogy nekik akarunk tetszeni. nagyon nem. magunknak akarunk, esetleg más nőkkel "versengünk", de a ti véleményetek valahol a sor végén van.
2015. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt írtátok sokan, hogy magatoknak akartok tetszeni. Ha nincs rajtatok 2 kg festék, akkor nem tetszettek magatoknak?


" 2. azért jólesik, ha az ember kap egy-egy pozitív visszajelzés, pillantást, vagy dicsérő szót. "


Aki természetesen néz ki, nem kaphat dicsérő szavakat?

2015. febr. 15. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy sminkelek, úgy öltözök, olyan frizurát csináltatok, ami kiemeli az szebb vonásaimat és a kevésbé előnyöseket kicsit előnyösebbnek mutatja. Ezért tetszem jobban magamnak némi szépítkezés után.

Meg nekem ez az egyéniségemhez is tartozik. A férjem is így ismert és szeretett meg, bár ő szeret pólóban és macialsóban is, de neki is tetszik, mikor kicsit szexisebben öltözök.

A mi kettőnk véleményén kívül meg más nemigen számít.

2015. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Azt írtátok sokan, hogy magatoknak akartok tetszeni. Ha nincs rajtatok 2 kg festék, akkor nem tetszettek magatoknak?"

Nem 2 kg festék, de képzeld el, hogy nem tetszem magamnak smink nélkül. Ugyanis túl szürke az egész, nincs kifejezetten szép arcom, vannak bőrhibáim, amin némi smink sokat segít, jobban érzem magam a bőrömben úgy.



"Aki természetesen néz ki, nem kaphat dicsérő szavakat?"

De kaphat, miért ne kaphatna, de akinek nincs szép arca, netán van bőrhibája, az azért nem feltétlenül fogják "jó nőnek" kikiáltani.:) És bizony néha jólesik az embernek, az önbizalmának, mint ahogyan már korábban is említettem, ha kap pozitív visszajelzéseket. És ezen némi smink, csinos ruha segít.


Meg ezzel az erővel ha bemész a cukrászdába, akkor minek agyondíszíteni egy tortát, miért teszik ezt, hisz ha nem cicomáznák túl, anélkül is jó íze lenne, nem? De akkor is szépítik, cicomázzák, hogy még tetszetősebb legyen. Kicsit ehhez tudnám hasonlítani.

2015. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!