Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnál felhoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál felhoztam a szexet és elég furcsán reagált ( több lenn) Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
19/L vagyok ő 18/F 3 hónapja vagyunk együtt de még nem volt köztünk semmi, felhoztam a szex témát, hogy ő mikor szeretné, erre annyit válaszolt: "nekem mindegy"
2015. febr. 18. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb teperd le.
2015. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól indul :-D :-P
2015. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valójában nem a nőket szereti csal fél még magának is bevallani

Ha nekem lenne barátnőm én 3 napig se várnék nemhogy 3 hónapig :DDD

2015. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy meleg vagy nem akar téged.
2015. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de ilyen helyzetben a pasiknak rogton felcsillan a szemuk, es nem azt valaszoljak, hogy nekem mindegy.

Szerintem kerdezz ra! Mi hiaba talalgatunk itt, erre csak o tud valaszt adni!

2015. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha egy bólogató pincsikutyát akarsz magad mellé akkor tartsd meg ... Jézusom! 18 évesen, már aznap rámásztam minden lányra, nem 3 hónap után "nekem mindegy" :-P :-D :-D :-D
2015. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tuti visszakérdeznék, hogy miért mindegy? :D Olyan válasz nincs, hogy mindegy. Vagy akkor viccesen mondanám neki, hogy oké, akkor az esküvő után láthatsz meztelenül.. kíváncsi vagyok milyen fejet vágna, lehet az már nem lenne neki annyira "mindegy". :D

Kérdezz rá nyíltan mi a gond, ha a már a szexre készültök, úgy gondolom beszélhetsz vele nyíltan erről, és akkor nem kell találgatni. :)


22N

2015. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!