Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hízok, mióta járunk a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízok, mióta járunk a pasimmal. Veletek is volt ilyen? Fiú szemszögből milyen ez?

Figyelt kérdés

Eleve is teltebb alkatú voltam, de mióta a pasimmal összejöttünk, elkezdtem még jobban kigömbölyödni.


Egyrészt a szokások miatt is, sokszor vesz édességet, sokszor ülünk be enni együtt. Meg amikor épp észreveszem magam, hogy feljött egy kis háj, és nekiállnék diétázni, folyton csak nevet, hogy nincs szükség fogyózni, mert gyönyörű vagyok. Ilyen "motivációval" aztán hamar kifullad a diéta.


Lányok, veletek volt ilyen? Hogy kezeltétek?


Srácok: volt, hogy a barátnőtök hízott és a pasimhoz hasonlóan bíztattátok, hogy ne fogyjon? Miért?


20/L


2015. febr. 19. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egy jó kapcsolatban hízik az ember ez tény :D a fiúk is híznak általában :D ez sajna ilyen ha ennyire zavar járjatok el közösen futni :P
2015. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen, kifejezetten szereti, hogy duci vagyok, de szerencsére megérti, hogy azt kértem tőle, hogy édességet ne adjon, emellett vettem kondibérletet és heti 3* le szoktam járni, úgyhogy nem hízok hála a jó égnek.

20/L

2015. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet elleni fogsz.
2015. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

azt javaslom, hogy ne hagyd magad ezzel leallitani, hogy nem kell fogyj....foleg azert ne, mert konnyen megkaphatod kesobb, ha mar tenyleg elszaladt veled a lo, hogy " jajj de kover vagy"..es igen rosszul fog esni , ha vekonyabbra cserel. masreszt, de nem masodlagos szempontbol pedig ott a sajat egeszseged vedelme is.

egyebkent szerintem is mindenki hizik egy kapcsolatban, mert eleg gyakori ez a kozos nasizas, stb, es ezzel nincs is baj, amig mertekletes marad.

2015. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gond, mert a barátod nem egy 10 kg-val nehezebb csajt nézett ki magának hanem téged. S rossz hírem is van: számít a külső, mert az fog meg. S ha elhízol, akkor - lehet !! - nem leszel annyira vonzó neki.
2015. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
62%
Adj magadra es fogyj le..a kover lanyok csak a kover fiuknak tetszenek mellesleg eleg visszataszito ha valaki kover
2015. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az a liba hizik kit jol tömik. Kicsi hizás nem árt gondoljatok a termékenység istenöre.
2015. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt nem úgy mondják kedves hármas hogy elleni hanem borjadzani xD.
2015. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én fogytam mióta összejöttem a párommal, 52 kg voltam pár éve, most meg 48 körül vagyok, azt mondta ne hízzam vissza mert így jobban nézek ki.
2015. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Exnél több, mint 30 kilót híztam, neki még akkor is gyönyörű voltam, pedig én már a végére utcára sem mertem lépni. Állandóan tömött volna és hisztirohamot kapott ha nem kóstoltam meg amit főzött és ha nem emberes adagot ettem, akkor biztos nem ízlik. Én meg még gyenge és fiatal voltam így próbáltam a kedvére tenni. Aztán szakítottunk, a normális étkezésre visszaállva gyorsan ledobtam a felesleget.


Mostani párom mellett már 5 kiló hízást is világvégének érzek, pedig ő is mondja, hogy tetszem neki, persze azért azt is, hogy 10-15 fölé nem kellene mennem, mert látott 30 kiló plusszal, már akkor tetszettem neki, de vékonyan jobban. Én meg tudom hogy ez az 5 belefér típusúan jött fel az a rengeteg plusz és nem akarok újra ebbe a hibába esni. Mivel együtt lakunk így nincs az, hogy sokszor ülünk be valahová, egyszerűbb az, hogy neki megfőzöm a rendes kaját és vagy keveset eszek abból vagy valami diétásabbat eszek helyette. (pl a rakott krumpli helyett abonettet egy kis sonkával és zöldséggel) Sokszor nasiztunk, nasizunk, azt mondjuk nehezebb megállni, mert ő igényli napi szinten és nem látszik rajta (fene a jó dolgát), így ahhoz akaraterő kell, hogy kóstoló belefér de semmi több vagy ha több vár az izzasztó edzés az egyszerűbb formában tartás helyett. Igazából barátom támogat bármilyen diéta, mozgás stb-be fogok bele, mert tudja, hogy én úgy jobban érzem magam a bőrömben, és boldog barátnő jó barátnő... :D Tehát nem mond olyanokat, hogy nincs rá szükségem, mert gyönyörű vagyok és társai. Olyat esetleg, hogy mivel ilyen szépen haladok ezért jól megszeretget... :D


Meg mellékinfóként lehet ijesztő számokkal dobálózok, hogy 5-10-15-30 de mivel 185 cm magas vagyok, így közel 100 kilósan (igen, annyi voltam legrosszabb formámban), sem a görögdinnyékre hajaztam hanem csak kikerekedtem mindenhol, elsősorban fenéken.... De a piszkafa után elég mellbevágó volt, hogy a normál ruhaüzletekben ritkán találtam magamra méretben jó ruhákat. Az volt a végső lökés, hogy egyszer egy nadrágot az xxl osztályról kellett vennem, mert 46-os kellett a 40 helyett :) És ismétlem, ex szerint még ekkor is gyönyörű voltam... biztos rossz volt a szeme.

2015. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!