Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkosság? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosság? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom nem akar élni, feleslegesnek tartja az életét, egy senkinek hiszi/tartja magát. Nem tudok már segíteni rajta, egymagam kevés vagyok.. Segítséget, azaz orvosi segítséget nem akar. Azt mondja hogy már nem tudja mit csinál. Azon jár a az agya hogy hogyan ölje meg magát. Értelmes válaszokat, ha lehet! Aki akar, privátban is írhat.

2015. febr. 19. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Cumizd le, az segít.
2015. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld elcsábítani...
2015. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A barátod járt itt ma napközben? XDDDD
2015. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezt hangoztatja az általában figyelemfelhívás, segélykiáltás... Valami biztos nagyon nincs rendben vele, erősen ajánlott egy szakember. Ha másképp nem megy beszélj a szüleivel.
2015. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És ha az ilyesfajta dolgok sem segítenek, maximum 10 percre? :D Szóval semmilyen szexuális dolog...
2015. febr. 19. 19:39
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz ott mellette minden percben,segítséget se akar,rátukmálni se kell semmit.
2015. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De nem akar orvoshoz menni. Egyedül meg képtelen vagyok segíteni neki, természetesen próbálkozom meg minden, de ez kevés
2015. febr. 19. 19:41
 8/20 anonim ***** válasza:
De neked legalább elmondja, miért érzi senkinek magát? Mi nyomasztja? Vagy csak találgatsz. Nem dönthetsz helyette, állj mellé, fogd a kezét, és biztosítsd, hogy szereted. Ennél többet nem tehetsz, az ő élete.
2015. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Aki mondogatja, az nem teszi meg! Persze, jobb nem magára hagyni, nehogy hülyeséget tegyen.
2015. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az ő élete, az én szerelmem. Ő a mindenem.. Igen elmondja mi nyomasztja, de sokszor ő sem tudja hogy mi az igazi ok.
2015. febr. 19. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!