Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti zúgtatok már bele valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti zúgtatok már bele valakibe egyetlen pillanat alatt? Hogyan éltétek meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Én sose hittem volna, hogy ilyen velem megtörténhet, mégis összejött. Rengeteget leveleztünk, chateltünk a lánnyal, aztán egyszer találkoztunk, és olyan volt, mint a filmekben. Jött felém félénken mosolyogva, én meg szinte megdermedtem, annyira hihetetlen volt az egész, és ő annyira gyönyörű volt. Pár pillanatig mintha minden elmosódott volna a látóteremben, csak őt láttam élesen, és átjárt valami hihetetlen érzés, amit még sose éreztem. Akkor jöttem rá, hogy beleszerettem, és életem egyik legszebb élménye volt. Veletek történt már ilyen? És lányok, ti hogyan élnétek meg, ha egy srác elmondaná ezt nektek?

2015. febr. 19. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

pontosan ugyanez történt velem is:)

annyi a különbség, hogy én lány vagyok

2015. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem is történt ilyen, én sem hittem sosem az ilyenben, de ahogy megláttam első pillanatban, rögtön megrohant rengeteg érzés, olyan béke és nyugalom, de izgatottság is szállt meg, hogy azt sem tudtam, hol vagyok. valahogy olyan volt, mint ha rá vártam volna, hogy végre megtaláltam. fantasztikus volt, sosem felejtem el azt a másodpercet. én nagyon boldog lennék, ha egy fiú bevallaná, hogy rögtön így érzett irántam.
2015. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Volt biizony.(Lány vagyok)Ez egy ève volt a suliba amikor feljöttek az ötödikesek a nagysuliba (7.-es voltam) ès a tornaterembe volt nekik focimeccs ès felfigyeltem arra hogy az a fiú folyton nèz engem meg mosolyog ès először nem annyira izgatott fel de másnap suliba (tèl volt) hógolyóztunk ès megdobott engem èn meg elvettem a sapkáját ès ahogy rámnèzett meg mosolygott közbe ès.....ès.....mai napig a világ legèdesebb mosolya csak neki van.Imááááádoom!!!!😻😻😻Mielött kritizálnátok lehet hogy ő most 6.-os èn meg 8.-os ès idèn ballagok de......akkor is.Ha szeret engem akkor nincs akadálya.😁😃😎😻😻😻
2017. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző vagyook!!!

Első pillantásra belezúúúúúgtaaam!!!!😻😻😻😻😻😻

2017. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!