Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kihasználta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasználta a helyzetet?

Figyelt kérdés
A szilvesztert az egyik ismerősömmel és a haverjaival töltöttem, én voltam az egyetlen lány. Nem az a ˝ribi˝ típus vagyok, de volt ott egy srác, aki már régóta tetszett, és elkezdett ölelgetni, később pedig smároltunk. (Nem feküdtünk le) Én részeg voltam, ő pedig... hát ő se volt józan. De amikor megbeszéltük, hogy mi is történt, akkor azt mondta, hogy ez nem azért történt meg, mert mindketten berúgtunk és én voltam ott az egyetlen lány. Vajon igazat mondott?

2015. febr. 8. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. Szívesen pótolná azt, ami szilveszterkor elmaradt.
2015. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!