Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit tegyek. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek. Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátommal kicsit furcsa a viszonyunk. Mindketten egyedülállók vagyunk, nem akarunk kapcsolatot, de vonzódunk egymáshoz, azt hiszem. Beszélgettünk Facebookon, és valahogy elég furcsa irányba terelődött a téma. Elkezdtünk olyasmikről beszélni, hogy mit csinálnánk a másikkal, meg hogy milyen jó lenne megbeszélni egyszer egy titkos kis találkozót.

Aztán azt mondta, hogy szeretné, ha küldenék magamról egy meztelen képet, vagy webkamerán felesz, vagy merszeznénk. Elutasítottam, mondván, hogy nekem ez nem megy, de azóta is folyamatosan azt mondja, hogy a kölcsönös bizalom csak így építhető ki, meg, hogy eleinte lesz csak fura, később belejövök.

Nem tudom, mit tegyek. Abba 90%-osan biztos vagyok, hogy nem akarok semmiféle képet küldeni, de azt sem akarom, hogy ez elrontsa a barátságunkat, vagy azt a bizonyos találkozót.

Mi legyen?



2015. jan. 26. 19:33
 1/4 anonim válasza:

Nem teljesen értem akkor öegy régi ismerös vagy nem?

Képet ne küldjél neki semifélekéoen ha ujj ismerös,amugy sem tanácsos.

Felelsz vagy merszezni megha nemmakarsz akkor nem jác

Ha irsz privit irok neked valamit amit nem irnák ki ide de tanuságos eset

2015. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Képre erősen javasolt hogy ne küldj. Nem egy olyan történet van hogy meztelen képet küldött magáról egy csaj egy fiúnak és a végén a csaj öngyilkos lett... (a képet megosztotta a srác) Magyarázd el neki hogy ez elég magándolog és több okból sem lenne jó, inkább élőben valami cuccost kezdj vele ha annyira akarja a bizalmat, de akkor ő is vetkőzzön ám.
2015. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képet semmiképpen ne küldj. Ha emiatt megsértődik, akkor így járt. Nem nagy veszteség.
2015. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"de azóta is folyamatosan azt mondja, hogy a kölcsönös bizalom csak így építhető ki,..."

Aha. Meg ha megadod a bankszámlaszámodat is.

Ez a fickó beteg, kérdező. Legalábbis erősen gátlásos. Igazi kapcsolatot nem akar, csak a gép előtt szerezni örömöt magának a te képedre kiverve.

2015. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!