Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag, sikeres nők, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, sikeres nők, járnátok egy kevésbé sikeres, kevésbé gazdag vagy szegény férfival?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Respect (Y)
2015. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Téged férfiként nem zavarna, ha a barátnőd/feleséged sikeresebb lenne nálad?
2015. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de kapcsolatot kezdeni a másik ember személyisége alapján szokás. Ha valaki meg a személyiségéből/gondolkodásmódjából fakadóan van rossz anyagi helyzetben, azzal szerintem egy sikeres/törtető ember nem tud jó viszonyt kialakítani, még hogy szerelmet/párkapcsolatot.
2015. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most nem ismerkedni próbálok, csak volt itt egy ilyen kérdés, hogy félünk-e a sikeres nőktől, és kíváncsi lennék a "másik oldalra".


# 2 Nem zavarna, nem igazán érdekelne :D

2015. febr. 20. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Bárkivel járok, ha szeretem az illetőt. Ha nem, akkor sem járok vele, ha gazdag, fizetni akarja a dolgaimat stb.

20/L

2015. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Két sikeres ember úgysem fér meg egy csárdában. És attól még lehet értékes személyiség, jó szerető, jó férj, jó apuka stb.

Ismerettségi körben van két diplomás vezető beosztású nő és a férje kőműves. A nő keres többet, legalább 15 éves házasok és jól megvannak, két gyerek is van.

2015. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam annyira gazdagnak, de 2-3-szor többet keresek a páromnál. Szóval engem nem zavar, hogy ő egy sima bolti eladó.
2015. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

HA jóképű,jó pasi vagy és kemény a ...

Máskülönben NEM!

2015. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kimagaslóan sikeres és fiatal nő vagyok. Ha visszanézem a párjaim, elég vegyes saláta. :D Van olyan is, aki szintén nagyon sikeres, van olyan, aki anyám asszony katonája és van olyan, aki egyszerű call centeres. Nem az miatt lett vége egyikkel sem, hogy kevesebbet keresnek, stb. Ritkán figyelek ilyesmikre, mert én teljes mértékben ellátom magam.
2015. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!