Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tanácsoltok? Eddig még...

Mit tanácsoltok? Eddig még csak egy kapcsolatom volt, nem volt túl komoly, nem is tartott sokáig. De mégis érzelmileg nagyon megviselt, mert elég "csúnyán" lett vége (a volt legjobb barátnőmnek köszönhetően. )

Figyelt kérdés
Alapból sem vagyok olyan nyitott személyiség, de ezek után nagyon nehezen tudok megnyílni mások előtt. Nem tudok ismerkedni, közeledni másokhoz, főleg a fiúkhoz... Mit tanácsoltok? 18/L
2014. máj. 28. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy megértő és barátságos leszek.:)
2014. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem gyakorolhatod az ismerkedést, ha szeretnéd.


22/F

2014. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyakorolj, például először írogass velük.

19F

2014. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm :D a netes ismerkedés a legjobb :P
2014. máj. 28. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok. De inkább az a bajom, hogy azóta egy pasi se tetszik mindegyikben a volt barátomat keresem. És a sors iróniája, hogy ő pont ezért hagyott el mert bennem kereste az excsaját. Szóval ismét bebizonyosodott, hogy a szerelem egy igen buta dolog ami mindenkit tönkre tesz.
2014. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!