Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok a kimért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok a kimért, nyugodt, hűvös nőkről?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik ha egy nő ilyen, és annyira szeretnék ilyen lenni, de nem megy, túl hebrencs vagyok hozzá. De 20 éves vagyok, és az előbbi sokkal nőiesebb, mint az utóbbi..:/

A hűvös nem azt jelenti, hogy frigid, vagy ilyesmi. Szóval tud nagyon erotikus lenni, stb. Vagy az ilyen nőkről akkor is azt gondoljátok, hogy a szexualitás terén sem lehet túl "izgalmas"?



2015. febr. 20. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
jégcsap
2015. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem vonzanak, ha kinézetre jók.
2015. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

érzelmileg az? vagy viselkedésben?


mert érzelmileg én sem vagyok egy ölelgetni való,szeretet plüss


de viselkedésben nem vagyok merev.

2015. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számomra vonzóak tudnak lenni, mivel magam is hasonló beállítottságú vagyok, nem hiába lettem mérnök :DD
2015. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne próbálj ilyen lenni, ha nem vagy ilyen, nagyon erőltetett lesz, és idétlen.


Mellesleg nekem nem jön be.

2015. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
0%
"De"-vel nem kezdünk mondatot.
2015. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a mindig mosolygós, mindenkivel kedves, a környezetét élettel megtölteni képes lányok jönnek be. Viszont én is 20 vagyok, ez nem lehet véletlen... :D
2015. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Néha az ilyen csendes lányok a legaktívabbak az ágyban, a szex más.

De lehet h csak egy megfelelő partnerre van szüksége a lánynak és ezt máshogy érzi majd.

2015. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kimért és nyugodt az csak jó, valakinek higgadtan kell gondolkozni :) amúgy túl hűvös ne légy, az álltalában elriasztja a másikat...bár ezt nem lehet erőltetni az ember vagy ilyennek születik vagy nem. Állandóan nem lehet arra koncentrálni hogy nyugodt légy stb stb... igy elvesznek a szép pillanatok :)
2015. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!