Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányon csak egy köves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányon csak egy köves gyűrű van, semmi más ékszer, arra gondoltok hogy el van jegyezve?

Figyelt kérdés
Olyan huszonéves lányon, ha pl látjátok villamoson, buszon, boltban, akárhol.
2015. febr. 19. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is gyakran csak egy köves gyűrű van, de nem vagyok eljegyezve.


A francba, ti pasik tényleg gondoltok ilyenekre?? Mert akkor leveszem, nehogy már ezen múljon...

2015. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, és csak a nagymamámtól kapott kis köves gyűrűt hordom, csak néha a villamoson pl elgondolkozok, hogy gondol-e bárki erre, vagy észre se veszik :D
2015. febr. 19. 21:18
 3/6 anonim válasza:
53%
Ha a gyűrűsujjadon van, akkor gondolok arra, hogy el vagy jegyezve. Ha a középsőn (vagy bármelyik másikon), akkor nem.
2015. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jegygyűrű nem köves!

Ill. egészen kicsi kő lehet csak benne.

2015. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy köves gyűrűm, 18. születésnapomra kaptam. Mikor kint éltem Londonban, ahol sokkal nyitottabbak az emberek, nap mint nap több soron megkaptam a kérdést, hogy el vagyok-e jegyezve, idegenektől is. Ebből következtetem, hogy igen, az itthoni fiúk is észreveszik, és jó eséllyel gondolnak erre, csak ők nem kérdezik meg.
2015. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fel sem tűnne. :D
2015. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!