Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dudorodó slicc, férficsomag -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dudorodó slicc, férficsomag - szexi vagy ciki?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, eléggé megosztó a kérdés, hogy a lányoknak tetszik-e, ha egy pasinak látszik a férfiassága a nadrágban. Úgy tűnik, mintha sok lány úgy vélné, ízléstelen dolog NEM elrejteni a férfiaknak a nemi szervüket a ruhában, mondván "nem vagyok kíváncsi vadidegenek micsodájára, ne tolja az arcomba".


Amúgy is: ma Magyarországon a pasik 80 százaléka minimum 2 számmal nagyobb gatyát hord, ami elöl-hátul jótékonyan lóg, holott a 70-es-80-as években ez még a rosszul öltözködést jelentette volna. Csak bejött a mainstream divatba a 90-es években az amerikai deszkás-rapper-hiphopper öltözködési stílus, és vége lett a megfelelő méretek hordásának. Voltam tanúja annak, hogy beszéli le csaj a barátját egy teljesen jó nadrágméretről a próbafülkében, hogy túl feszül rajta, és ciki, mert minden látszik. (Igaz, sokszor a pasit győzködi a csaja, hogy de jó az, nem gáz, nem b...zis.)


Na, szóval, lányokat kérdeznék, szerintük mi néz ki jól? Ők hogy állnak a pasik sliccéhez? Domborodjonn, látszódjon vagy ne? Megnézitek egyáltalán? (Fontos nyilván a korotok is.)



2015. febr. 20. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként nagyon utálom, ha nem férek a gatyámba, bevág, meg az alsógatya felcsúszik, és igazgatni kell.
2015. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

aki szerint izléstelen meg ciki, az tudat alatt egy heréltre vágyik

egy férfinek legyen csomagja, ne legyen ivartalanítva

2015. márc. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

így van, van aki deszkás-rapper-hiphop stlíusban öltözködik, ők bő farmert viselnek. és nem azért hogy juj kilátszik a tököm, hanem mert kényelmes. én pl. alapvetően ezt szeretem, már 12 évesen is több számmal nagyobb pólót hordtam, és a nadrágom is bő volt, igaz nem annyira mint pl. a shuffler-eknek. De nem állítanám hogy ez ma a divat, inkább a testre simuló skinny, nekem is van nem is egy

manapság Mo-n midnen b.u.z..i..s egyből, ami kicsit is eltér a nagy átlagtól, és van szine (nem szürke)

2015. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os, gondolom minden nap jó szorosan leszorítod a melled, hogy ne látszódjon hogy van, amikor kimész az utcára
2015. márc. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha feszül a nadrág a pasikon :)


34/N

2015. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#13-as, tényleg ez van, hogy a férfi színe csak a fekete-szürke-barna-piros-kék, és másról szó sem lehet... (főleg cipőknél) bár ez azért mára fellazult kicsit.
2015. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Vállalom a nap prűdje címet.


Engem egy idegen pasi izzadt, szőrös farka nem hoz lázba. Annyira hoz lázba, mint egy hetero pasit.

(Ez nem a férfiak ellen irányul, hanem az idegenek ellen.)


Valljuk be, a nemi szervek - női, férfi - nem épp a legszebb testrészek. Nem tudom, más hogy van vele, nekem szeretnem kell az embert, akihez ez a csúnyácska szerv kapcsolódik, és úgy az egész ember hoz lázba.


De utána az már nem csak egy gusztustalan idegen pénisz, hanem a férfi, akit szeretek.

2015. máj. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Voltak slim-fit farmerjeim, de amikor ülve nem tudod a telefont kivenni és feszül a combodon... Kicsit bővebb farmert hordok most, de a magasságom miatt nem látszik. Nem vág be, kényelmes...
2015. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#17


Ebben vitatkoznék veled. A farok vagy a punci nem alapból csúnya. Van farok vagy punci, amit valaki egyéni ízlés alapján csúnyának tarthat, ez oké, nem terszhet mindenkinek minden típus. De általánosságban azt mondani, hogy csúnyák a nemi szervek - ez szerintem arra utal, hogy kisgyerek korodtól kezdve így közelítettek hozzá a szüleid. Elképzelhető, hogy tabusították meg lecsúnyázták. Szerintem nem jó pedagógiai módszer, én sosem szólnék rá a gyerekemre a nemi szervekkel összefüggésben úgy, hogy "fúj" meg "ne piszkáld a csúnyádat". Eleve bármilyen negatív szavak a genitáliákkal kapcsolatban félre viszik az ember természetes viszonyulását az emberi testhez, a sajátjához meg a másikéhoz.


Ha azt vesszük a fül sem egy szép szerv, legalábbis semmivel sem szebb, mint egy pénisz vagy egy punci, mégse mondja senki, hogy undorító a fül, hiszen úgy nő fel mindenki, hogy azt a mintát tanulja meg, hogy a fül legalábbis indiferens. Pedig objektíve marha hülyén néz ki.

2015. máj. 25. 10:33
 20/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van, de belém nem neveltek semmilyen fóbiát. Normálisak a szüleim, soha nem mondták, hogy csúnya lenne a nemi szervem.


Ez az én saját véleményem. Egy fenék sem tetszik csak úgy.

Csupán azért, mert bent rohad a gatyában egész nap, izzad... egy vadidegen ember csupasz segge engem nem villanyoz fel.

2015. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!