Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dudorodó slicc, férficsomag -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dudorodó slicc, férficsomag - szexi vagy ciki?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, eléggé megosztó a kérdés, hogy a lányoknak tetszik-e, ha egy pasinak látszik a férfiassága a nadrágban. Úgy tűnik, mintha sok lány úgy vélné, ízléstelen dolog NEM elrejteni a férfiaknak a nemi szervüket a ruhában, mondván "nem vagyok kíváncsi vadidegenek micsodájára, ne tolja az arcomba".


Amúgy is: ma Magyarországon a pasik 80 százaléka minimum 2 számmal nagyobb gatyát hord, ami elöl-hátul jótékonyan lóg, holott a 70-es-80-as években ez még a rosszul öltözködést jelentette volna. Csak bejött a mainstream divatba a 90-es években az amerikai deszkás-rapper-hiphopper öltözködési stílus, és vége lett a megfelelő méretek hordásának. Voltam tanúja annak, hogy beszéli le csaj a barátját egy teljesen jó nadrágméretről a próbafülkében, hogy túl feszül rajta, és ciki, mert minden látszik. (Igaz, sokszor a pasit győzködi a csaja, hogy de jó az, nem gáz, nem b...zis.)


Na, szóval, lányokat kérdeznék, szerintük mi néz ki jól? Ők hogy állnak a pasik sliccéhez? Domborodjonn, látszódjon vagy ne? Megnézitek egyáltalán? (Fontos nyilván a korotok is.)



2015. febr. 20. 20:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én bő laza farmer nadrágokat hordok így is úgy is dudorodik ki rajzolódik a formája, mivel nem használok a farmer nadrágokhoz boxer alsót csak úgy meztelen veszem fel így a pénisz forma szokodt ki rajzolódni, nekem ezzel bajom nincs férfias több lány is így észre vette hogy nincs alattam semmi többségibe tetszet nekik, az exem nem szeredte ha így vagyok fel öltözve enyhén kerek fenekembe kicsit be vágodt a farmer varrása meg igen elől a forma zavarta hogy ha más lányok meg bámultak.
2022. febr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!