Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha úgy érzem legszívesebben megverném a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem akarom bántani, de olykor sokszor van olyan érzésem hogy most annyira lekevernék neki egy pofont, főleg veszekedések esetén. Sose teszem mert tudom, hogy gyalázatos tett, de legszívesebben néha gondolatban felpofozom.
2015. febr. 21. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
telefonkönyvvel nem látszik ;)
2015. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Kezd el sajat magadat utni eoszor hogyha tetszik akkor utana utheted ot
2015. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele!

Küzdő sportot űzök, szóval tudom mi a fizikai fájdalom. Volt már olyan párom, aki bántalmazott, mert nem tudta kezelni a veszekedés hevét. Szóval azt is tudom, mi a lelki fájdalom.


Szerintem egy igazi Nő nem üti meg a párját, haragból, vagy dühből és egy igazi FÉRFI sem. Mind a kettő szánalmas.


Ha már valakivel ott tartasz, hogy ezt megtennéd, akkor nem szereted. Szakítani kell, jobb nem lesz.

25N

2015. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%
a ku*rva verve jó!
2015. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!