Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki anyáékra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki anyáékra vagy én nem figyeltem biosz órán?

Figyelt kérdés
Anyával valamelyik nap elkezdtem beszélgetni a szexről. És megkérdeztem tőle, hogy ők mivel védekeznek? Ő azt mondta hogy semmivel. Régen fogamzásgátlóval de most már semmivel se. Én meg ezen teljesen kiakadtam, hogy mi az hogy nem védekeznek anyáék,egyébként 41-43 évesek. Most akkor jogosan kiakadtam vagy nem figyeltem biosz órán eléggé?
2015. febr. 21. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt jogos, semmi közöd ahhoz, hogy élik a szexuális életüket. És a biosz órán (is) mindig kötelességed figyelni.
2015. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezen mi olyan ijeszto dolog?
2015. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád biztosan nem lehet már terhes.
2015. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ilyen korban már jóval kisebb a teherbeesés lehetősége, és ha esetleg "becsúszik" egy gyerek gondolom az sem okoz nekik gondot, mint a fiatal pároknak, akik nincsenek rá felkészülve.
2015. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Apád már túlesett a Vasectomián, szóval nem kell védekezniük.
2015. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LazyJones ***** válasza:
74%

Nem figyeltél biosz órán eléggé. A kor előre haladtával a megtermékenyülés esélye egyre csak csökken, 40 fölött természetes módon meglehetősen kevés nő képes teherbe esni - főleg, ha van mellette esetleg olyan káros szenvedély, ami amúgy is csökkenti az esélyeket, pl dohányzás, túlsúly. Azt sem tudom (és lehet, te sem), édesanyádon milyen elváltozások/sérülések következhettek be korábban nőgyógyászati téren, ami biztonságossá teszi számukra a nemi életet.


Amúgy bizonyos kutatások szerint a tapasztaltabb nők pszichológiai úton képesek befolyásolni a termékenységüket, illetve jobban ismerik a szervezetüket ahhoz, hogy a biztonságos időszakban legyenek szexuálisan aktívak.

2015. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
13%
En is kiakadnek de valoszinuleg tudjak mit csinalnak
2015. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád már semmiképp nem lehet terhes, akkor nyugodtan lehet így. Én ismertem olyan nőt, aki ennyi idősen már túl volt a klimaxon. Nem egyforma a szervezetünk. Aztán meg ahhoz se nagyon sok közöd van, ha esetleg még lehet gyerekük, és akár most bevállalnák. Olyat is ismerek, akinek kb. 18 évesen lett kistestvére. Ez az ő dolguk.
2015. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jogos.

1, Semmi közöd hozzá.

2, Felnőtt, dolgozó, önellátó emberek, akik el tudják dönteni, hogy mit tesznek, ha besikerül egy terhesség.

3, Aki a 40'-es éveiben jár, annak van elég tapasztalata, mikor kell "kiszállni". Ezt nem tanácsolják a biosz órán, mert nem biztonságos. De egy monogám házasságban nem kell félni a nemi betegségektől és a terhesség is más lapra tartozik, nem úgy mint a tiniknél.

2015. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Plusz ezért is mondják, hogy az a nő, aki 35 éves koráig nem szült, valószínűleg már nehezen fog tudni teherbe esni, illetve csökken annak az esélye is, hogy egészséges magzatot hoz a világra. A legtöbb nőnél 40-50 éves kor között van, hogy a menstruáció is teljesen megszűnik.
2015. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!