Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz ha egy lany reszeg?

Figyelt kérdés

Szerintetek miert erzem magam kellemetlenul minden ivaszat utan reggel?

Felek hogy ki tudja mit csinaltam mert alig emlekszem valamire...es felek hogy lenyomtam valami hulye szoveget vagy valami...

Mert amugy en inkabb csondesebb vagyok az eletben de ha iszom...

Szerintetek mit kezdjek ezzel?


2015. febr. 22. 08:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál annyit, hogy ne emlékezz arra, hogy mit csináltál...:) nekem bevàlt. L
2015. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Talan ne igyal annyit hogy ennyire kiüssön?
2015. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nezd meg reggel nem e csurog valami feheres a puncidbol mert akkor baj van a tobbi talan nem akkora gond
2015. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de én is ilyen vagyok :D Azzal oldottam meg a problémát, hogy egyszerre nem iszok sokat, inkább folyamatosan iszok, így megmarad a hangulat és mire vége a bulinak vagy hazaérek, addigra ki is józanodok :D
2015. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
eléggé visszataszító ha egy lány annyira részeg h a világáról se tud.. majd arra ébredsz h török szervkereskedők eladják a májadat..
2015. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szerintem az az undorito aki ilyet ir..

Nagyjabol emlekszem mindenre csak a szovegekre nem amiket lenyomhattam...

Tudjatok mennyit ittam?

5 deci roset keverve!! Es ennyi..

De megis megut hamar..

2015. febr. 22. 08:55
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

megoldás?

ne igyál!

problem solved.

2015. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

Nem gáz ha iszol, viszont tőlem rosszabbul sose nézz ki.

Tehát max kellemesig idd magad, tovább soha így még elmegy ha iszol és nem kell mi miatt szégyellned magad.

2015. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Fiúnál és lánynál egyaránt gusztustalan, ha öntudatlanra issza magát. Sose bírtam megérteni, hogy mi abban a jó. Szerintem ne igyál annyit. A legmenőbb lányosztálytársaim is gyakran csak kólát ittak, vagy egy fröccsöt, azt annyi. Ettől se felnőtt, se gusztusos nem lesz az ember.

32/F

2015. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ha ennyire megüt az alkohol akkor igyál lassabban és kevesebbet. Hát ha Krúdy arányban ittad az elég ahhoz hogy berúgj:D

Miért nem kéred meg ismerősödet ilyenkor hogy figyeljen rád egy kicsit?

2015. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!