Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozott benne valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott benne valami amiatt, hogy látott a FÖLDÖN FETRENGENI? 16L

Figyelt kérdés

Elmentünk a barátaimmal a kocsmába. Mindenki be lett csípve, ésakkor mondta az egyik barátom, hogy egy jó haverje ép itt van a városban. Mondtuk neki hogy hívja nyugodtan, ő meg felhívta, és mondta hogy idejön. Aztán mondta a nevét is. És én meg nagyon megrémültem, mert az a pasi volt, aki nekem nagyon tetszik, már időtlen idők óta.

Ijedtemben csúnyán leittam magam, nehogy zavarban legyek mikor megérkezik. És megérkezett, annyira helyes volt, én meg még mindig nagyon zavarban voltam. És ő is, mert nem számított rá hogy ott leszek, nem tudtuk hogy mindketten ismerjük a telefonáló tagot.

Meghívott mégegy pohár nem is tudom mire, én meg akkor már nagyon kész voltam. Csak annyira nem látszik rajtam, szóval, nem gondolta hogy úgy kész vagyok. Én meg felborítottam egy széket véletlenül, átmásztam egy asztalon, táncoltam egy idegen lánnyal ( az asztalon) visszafelé meg az asztal alatt mentem. Meg egy idegen fiú odajött ozzánk és rámmászott, én meg elköldtem a fenébe. Magyarán tönkrevágtam a bulit, a srác meg végignézte. Úgy szégyelltem magam, hogy else hiszitek. Azóta még találkoztam egy csómószor a gyerekkel aki tetszik és csak egyszer hozta szóba az esetet: azt mondta hogy aranyos vagyok részegen.

De Most mit tegyek? Eddigis zavarba jöttem ha láttam, de ezután meg állandóan elpirulok. Lehet ezután másképp fog rámnézni? Nagyon szégyellem magam.



#fiú #lány #részeg #fetrengeni
2014. ápr. 22. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit ér ilyen tanulópénz hogy tudja mikor mennyit igyon.
2014. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy 16 évest beengednek egy kocsmába?? Milyen ország ez??
2014. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ki tudja...lehet h már meg is dugott csak nem emlékszel rá...
2014. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
85%
Ezzel vége mai "Miért fogyatékosak a 16 évesek?" adásunknak. Egy hét múlva jelentkezünk, a viszont látásra!
2014. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ijedtemben csúnyán leittam magam" - ezen még mindig röhögök ... én a srác helyében azt is letagadnám, hogy valaha láttalak
2014. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na igen ez meg a másik. De a kocsmába nemigen ittunk. Egy buliról mentünk oda, ami nem volt jó, ezért a mi társaságunk levált onnan, és lementünk magunk szórakozni.
2014. ápr. 22. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőmet is láttam már így, de akkor mérges voltam rá nagyon... aztán persze megértettem ,hogy csak a támogatásom kell neki ,hiszen ugyan az az értékes ember, aki eddig volt ,csak meg kell tanulnia piálni: tudni hol a határ :)
2014. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Tapasztalt piásként ennyi a véleményem rólad:


amatőr...

2014. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem első ilyen élményem barátnőmmel még összejövésünk előtt volt, nagyon bebasztam, és elvitt hányni, meg megetetett ropival :D de én is láttam már őt csaprészegen, ez semmivel sem ront a kapcsolatunkon.
2015. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!