Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a féltékenység,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a féltékenység, hiszti ellen?

Figyelt kérdés
Na szoval nagyon hisztis vagyok ha valami nem ugy van egy kapcsolat a ahogy szeretnem es nagyon féltékeny es szeretnek ezen változtatni egy jo ideje de semmi neha ugy eluralkodik rajtam es ez nagyon rossz es tudom hogy ez igy nem lesz jo! Hogyan tudnék változtatni ezen ?Valaki segít?

2015. febr. 17. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó jel, hogy észrevetted magadon, s változtatni akarsz.

Amikor érzed, hogy hisztizni kezdesz, megsértődsz jelentéktelen dolgokon, csak gondolj erre vissza és hagyd abba, mert nincs semmi értelme.

2015. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem ezt az exem írta! :D


Ám szerintem fordulj szakemberhez, egy pszihólogushoz, ő biztos jobban tudja mi ilyen helyzetben a teendő mint mi. Valószínűleg kicsit nárcisztikus vagy meg önbizalomhiányod van valami gyere kori trauma vagy ilyesmi miatt. De ezt majd ott elmagyarázzák mi a "gond" veled, és hogy pontosan mit kell tenned, hogy kinőj belőle.


Sok sikert! :)

Örülök, hogy valaki legalább beismeri a hibáit.

Bár több ilyen lány lenne... :/

2015. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyennel lehet pszihologushoz is fordulni??

De mikor lenyugodok (1-2 ora) utana gondolom at es rájövök hogy mitcsinaltam es nagyon bűntudatom szokot lenni:( változtatni kell mert nem akkarok házisárkany lenni;)

2015. febr. 17. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: Igen, persze, hogy lehet. :) Ennél sokkal durvább dolgok miatt is járnak oda hozzájuk.


Én pl. szorongok meg nehezen bírok elaludni meg agressziós, depressziós hullámaim vannak néha-néha. És az egy kicsit "durvább" mint ami neked van. Én is tervezem, hogy elmegyek egy nagy takarításra... :/


Igen ezek így hullámok formájába törnek rá az emberre, általában. Meg kell keresni az okait (genetikai, tudatalatti stb.) és feldolgozni ezeket.

2015. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, meg ami még biztos, hogy jó lehet:

- buddhista meditációk

- jóga

- gyógytea (citromfű)

- sport (szerintem válassz valami testharc alapú küzdősportot, ami nem sérülés veszélyes. pl. judo. Én is azt nyomom)

2015. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!