Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha elkezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha elkezdek tanulni feláll a faszom és amíg kinem verem addig nembirok tanulni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem biologiát kellene tanulnod, hanem matematikát.
2015. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb,ha a tanárod kérdezi,miért nem tanultál,akkor hivatkozz erre XD
2015. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lehet pont a biologiat tanultad a szaporodas resznel... :P
2015. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon tetszik :D Am velem is van olyan hogy kicsit kéjérzésem van közben és meg kell ujjaznom magam. És nálam törinèl :D Szerintem azért mert olyan kevés inger ér közben... :D
2015. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Biztos meg akarod kúrni a tanárnődet :D
2015. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
28%
Az érintés a kisgyereknek fontos: a szülő az elfogadását jelzi vele. Ha valaki nem kap fiúként az apjától ölelést és ezzel elfogadást, akkor érintés-hiánya lesz. A belső gyerek (hormon-emlékként megmarad egész életünkben) nem tudja a szexet processzáélni - de érintést legszimplábban szexuális vágyak miatta dunk magunknak. Ezért - az érintéshiány miatt - gyakran felmerül a vágy és hát az orgazmus jó dolog, persze, hogy akarjuk a folytatást. de valójában elég az érintés....(A tanulás idejét azért akarja ez zavarni, mert a nem-megkapott szülői elfogadást akarja egy én-részünk elkerülni: azt, hogy akkor sem fog átölelni az apa-figura, ha jól tanulunk, akkor ne tanuljunk inkább, dacból..és kapjuk meg az elfogadást anélkül, hogy tanulással akarnánk kiharcolni az elfogadást...(Nekem működött az EMDR -ez egy szemmozgásos terápia, nekem csökkentette az ilyen kiélési vágyakat, amik csak az időmet rabolták.)
2016. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!