Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki/gáz, hogy 14 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki/gáz, hogy 14 évesen még nem smároltam, és barátom se volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, bőven készen állnék már erre. és vágyok is rá. és nem azért nincs barátom mert csúnya lennék. Mert nem vagyok és ezt nem egoizmusból. De tudom, hogy nem vagyok ronda kicsit húsosabb vagyok de a magasságomhoz ez se gázos. De mindig beparázok, ha oda kerülne a sor.

2015. febr. 22. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nem gáz.
2015. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz:D ha akarsz írj rám.
2015. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14 evesen meg babazzal, boven raersz
2015. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem gáz egyáltalán. De nem tom minek paráol ha kész vagy rá akk nincs miért. Ha meg mégis akk lehet h nem vagy kész.

Nem tom. De nyugi nem ciki. Én 16 vagyok és először most van igazán kapcsolatom. Előtte is volt h tetszett vki de abból nem lett semmi.

Viszont most már fél éve hogy együtt vagyok barátommal.

Szval ne para.

2015. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3

Azért ezt te sem gondoltad komolyan. (:

2015. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg Kedves Kérdező.Még nagyon fiatal vagy, ráérsz.Hidd el vannak akik sokkal idősebbek nálad és nekik sem volt kapcsolatuk.S nem azért mert rondák, hanem azért mert nem akarnak még.Nem gáz ez és nem is ciki.Majd eljő' a Te időd is.
2015. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat:)
2015. febr. 22. 15:21
 9/11 anonim válasza:

Nem gaz:)

Enis igy vagyok csak en nem 14 evesen hanem 13 (aprilisban 14:3:D )

Szoval ha oda kerulne a sor akkor inkabb mar nem akarom..mert felekxd de tudom h raerek de hat ezt nem mi dontjuk el..hanem jon magatol ..:/ most epp olyat teszek egy fiuert h jajj..xd es mar nemtudom h megeri e..es van e ertelme..ha akarsz akkor beszelgethetunk ilyenekrol:) es irhatsz privatban;D mert szerintem mi megertenenk egymast csajoos:*:D

2015. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írtam:) Írj majd vissza ha gondolod:)
2015. febr. 22. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!