Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki hogy 19 évesen nem volt még barátom és nem smároltam, feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés
Mert egyre inkább tartok attól, hogy nem lesz senkim. Itthon is mindig azt hallgatom, hogy én ilyen szemét, meg olyan szemét vagyok, ezért társaságban visszahúzódó vagyok. Mit tegyek hogy túl lépjek ezen és ne legyek feszélyeztett?:(:( 19L
2012. jan. 7. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj meg velem. De legfőképp higgy magadban.
2012. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen kreténekkel elhalmozott világban csak a józan eszünkre hagyatkozhatunk. Szerintem járj el szórakozó helyekre, próbálj otthon kimmunikációs gyakorlatokat a tükör előtt. De nem utolsó sorban legyen egy kis egészséges önbizalmad. Ja igen és nem ciki.


22/f

2012. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát kicsit az, legfőképp rajtad múlik.
2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kommunikációs*
2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki ilyeneket mond rád?
2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

a szórakozóhely pont nem jó hely, mert oda csak degeneráltak járnak mindkét nemből.

Tartós kapcsolatot ott te a büdös életben nem fogsz találni.

2012. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
semennyire
2012. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
itthon azt hallgatom, hogy ilyen lusta szemét vagyok. engem csak itthon eltartanak stb.stb. ha meg segítek valamit, ugyanúgy ezt hallgatom, ezért inkább nem csinálok olyan sok mindent. hétvégente inkább eljárok 12ezni csak hogy ne legyek itthon. ott legalább senki se mondja ezeket.
2012. jan. 7. 16:21
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, de ciki, azta, bújj el de gyorsan!

Miért lenne ciki? Maximum akkor az, ha te annak érzed. Aki emiatt beskatulyáz, az csak magát jellemzi.

2012. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna...

De rólam itthon azt hiszik hogy lezbi vagyok...-.-

L/19

2012. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!