Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el kell felejtenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kell felejtenem?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok. Kb 11 eves lehettem, amikor beleszerettem apukam egyik uj alkalmazotjaban egy ceges bulin. Akkor o 20 eves volt. Lehet, hogy akkor csak rajongasnak indult, de meg mindig szerelmes vagyok bele. Azota miota ismertem mindig vele akartam lenni. Bejartam apu munkahelyere, hogy lassam ot. Sok idot toltottem vele, a hazaban. Azota persze sok ev telt el. Voltak kapcsolatai, amiknek nagyon nem orultem, de jelenleg egyedul van. Nem reg atugrottam hozza suli utan. Sokat beszelgettunk, kicsit kozelebb kerultunk. A combomat simogatta, magahoz olelt, melyen a szemembe nezett. Ilyen meg nem igazan volt. Azota ujra feltortek az erzelmeim. Szinte minden elalvas elott felhiv. A nala toltott nap utan azt mondta, hogy rettenetesen jol erezte magat es tobb ilyet akar.

Szerintetek lehet koztunk vmi? Apukam sajat fiakent szereti, szoval a szuloi aldas is meglenni, csak attol felek, hogy azt a kislanyt latna bennem, akit megismert


2015. febr. 22. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
17 évesen már nem kislányt lát benned.....
2015. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a bugyid kell neki
2015. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy volt, hogy egyutt barbie babaztunk, megcsinaltam a hajat...stb szoval ilyen gyerekes dolgokat, es felek, hogy meg arra a kislanyra emlekszik, ha ram nez
2015. febr. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!