Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg ez az ember?

Figyelt kérdés
Nem voltunk sokáig együtt, mert már akkor is tudtam, hogy valami nem stimmel vele, gyorsan le is koptattam, de nem értem, mire jó, hogy minden héten másik csajnak küld zenét, meg idióta hülyeségeket. Nőket bejelöl, képekhez és zenékhez, akik ott küldik el a pic.sába. Ez mire jó? Mikor együtt voltunk soha semmit nem posztolt nálam. Most meg mindenféle rib.ivel ezt csinálja, akik letiltják.Traveszti csajokat vesz fel ismerősnek stb...
2013. dec. 25. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt sem értem mit zagyválsz itt össze-vissza
2013. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ettől én nem mondom meg neked, hogy beteg. De nyilván nem valami jó szociális képességekkel lett "megáldva".
2013. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is beteg, de idegesítő egyéniség lehet, az már egyszer biztos.
2013. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
che?
2013. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fb-n éli az életét, volt egy exe, aki már látni sem akarta, de ő mindenféle hüly.eséghez oda írta a nevét, a csaj meg kitörölte. minden nőre azt mondja, hogy közönséges kurv.ák, mint kiderült, rám is, mikor jártunk.
2013. dec. 25. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Főbe kéne lőni.
2013. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
nem beteg, de hülyének ordas hülye. Tipikus én semmiről sem tehetek, a világ a hibás mindenért...
2013. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és te miért foglalkozol még vele?

minek nézegeted?

mindenki látja szerintem hogy nem okés a gyerek

2013. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, nem nézegetem, de szerintem te is lesel más embereket...
2013. dec. 26. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor honnan tudsz ennyi mindent róla?

mikor szakítottál vele?

lehet hogy még nem heverted ki és ezért foglalkozol vele

2013. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!