Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Százszor átbeszéltük mégsem tud leszokni róla!Párom bárhol vagyunk,bármit csinálunk,mindenhol a nőket nézi.Ha női hangot hall vagy kopog egy cipő a közelünkben azonnal odakapja a fejét!Szerintem ez már beteges!Tudom hogy imád,a tenyerén hordoz,bármit megtenne értem,de erről nem tud leszokni.Én azt is utálom,ha engem bámul meg valaki miközben a párja kezét fogja.Soha nem voltam féltékeny típus és bízom is benne,de borzasztóan zavar a viselkedése.
2014. júl. 19. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy szeret, imád és a tenyerén hordoz, de sajnos nem elégíted ki megfelelően! Velem is ez van!

27F

2014. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, hogy ezen tudna, vagy egyáltalán akarna változtatni.


Hogy ezt el tudod-e fogadni, azt meg neked kell tudnod.


Ha ilyen helyzetben lennék, én azt azért kipróbálnám, hogy hogyan reagál, ha én feltűnően rajta felejtem a szemeimet a pasikon, meg odakapom a fejemet, ha férfi hangot hallok. Ha mást nem, csak szórakozásból, poénból - arra nem látnék nagy esélyt, hogy a párom emiatt elgondolkodna azon, hogy ez nekem milyen érzés lehet fordítva.


Hozzáteszem, én is megnézem a jó pasikat, pedig hűséges típus vagyok, de próbálom nem túl feltűnően bámulni őket. :-))

2014. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj,hogy magamból indulok ki.Én ha szerelmes vagyok,rá se tudok nézni más pasira,mert egyszerűen nem érdekel.
2014. júl. 19. 08:45
 4/6 Takocska válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz. Imadom a felesegem mindent megtennek erte mert szerintem o a legjobb. Persze ezzel minden normalis ember igy van akinek parja van. Viszont az elmult idoben keves az egyutlet. Engem tol le hogy miert nem foglalkozom vele. De akar hanyszor foglalkozom vele elhajt. Majd kozli masnap miert nem volt ramenosebb. Ha meg az vagyok akkor bedurcizik. Ha meg elmondom mi bajom hogy csak elutasit fel van haborodva. Nem veszi azt eszre hogy nem ugy csinalja mint regen. Ez van. Persze mas csajt is megnezunk igy. Nem mindig csak a ferfiak a hibasak meg akkor is ha igy allitnak be minket. Nezz magadba hogy te vajon mindent jol csinalsz
2014. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magamba néztem már,gondolhatod.És bármit meg lehet velem beszélni,ezt ő is tudja.A szex is rendben van,sőt általában én kezdeményezek.Azért mondom hogy beteges,mert ő észre se veszi néha mit csinál...
2014. júl. 19. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Betegnek semmiképpen sem beteg. Természetes, hogy a férfiak megnéznek más nőket is - persze az pofátlanság, ha ezt feltűnően teszik. De ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget.

Baj akkor van, ha valami nem működik a kapcsolatotokban. Akkor lehet, hogy a kiugrási lehetőséget keresi... érdemes lenne elbeszélgetnetek a kapcsolatotokról.

2014. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!