Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány kozotti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány kozotti barátság?

Figyelt kérdés
Lehetetlen?

2015. febr. 22. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ritka és nem szokott sokáig tartani
2015. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mért nem tart sokáig?
2015. febr. 22. 19:31
 3/16 anonim ***** válasza:

csak ha valamelyikük, vagy mindketten homoszexuálisak

persze mindjárt jönnek demagóg szövegeikkel a balkézmatyik és hüvelypannák, hogy de

2015. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Jakso is megmondta, hogy letezik, de csak ha dugnak.
2015. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, saját tapasztalat.(Illetve akkor lehet ha az érzelmek teljesen elmúltak már felé.)
2015. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem letezik.
2015. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Közeli barátságoknál az egyik fél mindig többet érez.
2015. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nos.. ha egy férfi és egy nő barátságot kötnek egymással az eset 85%-ban az egyik fél többet akar a másiktól.
2015. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha van szex is akkor igen,és hiszek benne így
2015. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem egy lány barátom van. neki valszeg tetszem de boldog a barátjával szóval nemcsalná meg sosem de téynelg nem is gondol rá ,de nyilván azért lógvelem, mert tetszem neki. én meg azért lógok vele, mert munkatársam és nincs ki mással lógni :D de nekem egyáltalán nem jön be. najó nem csúnya, szívesen kefélgetném, de én sem akarom tönkretenni az életét szóval figyelek ,hogy még véletlenül se derüljön ki számára az, hogy úgy amúgy beverném neki, mint a pinty :D
2015. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!