Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a lányhoz jobban közeledni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik és nem mellesleg az osztály társam is. Alapvetően nem vagyok a legbeszédesebb srác, kivéve, ha a legjobb haverjaimmal vagyok együtt. Amikor a lánnyal néha-néha beszélgetek, mindig ideges leszek, és hirtelen azt sem tudom, mit mondjak neki. De ez csak akkor van, ha mások is vannak körülöttünk, de akkor is inkább csak amikor ismerősök. És ilyenkor általában az van, hogy ők is odajönnek, és beszélgetnek velünk. Ezzel csak az a gond, hogy akik odajönnek beszélgetni, hatalmas nagy beszélőkével bírnak, és mellettük mintha meglennék lőve. De öröm az ürömben, talán, hogy akik odajönnek, azoknak van barátnőjük. Csak mondják és mondják a magukét, én meg szóhoz se jutok. De ha jutnék is, akkor se tudnék mit mondani, mert tőlem azok a témák olyan távol állnak. És ilyenkor, mikor már percek óta csak ott állok és ők meg beszélgetnek, inkább odamegyek a haverjaimhoz. Tehát ebből lelehet szűrni, hogy nem vagyok túlzottan oda a nagy társaságokért. Ennek kiküszöbölése érdekében megpróbáltam volna elhívni a lányt, aki tetszik, hogy délután tudjunk beszélgetni, együtt lógni meg ilyenek, mivel amikor nagy nagy ritkán előfordul, hogy csak ketten vagyunk, akkor nagyon jól elbeszélgetünk egymással. De eddig amikor próbáltam elhívni, nem igazán jöttek össze a dolgok. Elsőre közbe jött neki valami, majd aztán írta, hogy végül ami közbe jött, nem lett belőle semmi, ezért elhívtam még egyszer, de nem beszéltük meg, hogy mikor, csak majd azt, hogy szól ha ráér, de azóta sem szólt (ez volt olyan jó 1 hónapja, bár sokszor hallom tőle, hogy nagyon elfoglalt, de azért 1 hónap alatt csak akadt volna valami szabadideje), pedig továbbra is beszélgetek vele, igaz, többnyire csak face-n. Az a gond, hogy a viselkedéséből nem tudom leszűrni, hogy csak barátként kedvel e, vagy sem, mivel hol így, hol úgy viselkedik. Szerintetek megpróbáljam még egyszer elhívni, vagy várjak, hátha még szól, vagy inkább hagyjam abba és felejtsem el?

2015. febr. 21. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hívd el még egyszer. Adj meg két időpontot, hogy ekkor, vagy akkor ér-e rá? Így azt hiszi, hogy megvan a választási lehetősége, és könnyebben mond igent valamelyikre.
2015. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan hívjam el? Mármint... Az első kettőnél még volt ötletem, mit mondjak, anélkül, hogy kínos legyen, de most mit?
2015. febr. 21. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el még egyszer, nincs veszteni valód, maximum nemet mond. Először hívd el valami olyan programra, ami nem igényel sok energiát és sok időt, hogy lássa, nincs mitől tartania veled kapcsolatban. Aztán, ha tetszett neki, elhívhatod valami nagyobb lélegzetű dologra is. ;)
2015. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Privibe írtam, válaszolj. :D
2015. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!