Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon fog zavarni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fog zavarni a csókolózásban vagy másban?

Figyelt kérdés
Szóval még nem csókolóztam és nagyon félek tőle, mert mikor cserélődtek a fogaim, nem vettem észre, hogy jön a másik és még bent volt a tejfog is. Mikor kipattant, akkor kihúzattam a másikat, de az új ferde maradt. Nagyon eláll a többitől (befelé). Ez nagyon fog zavarni csókolózás közben?
2010. febr. 12. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

nem nagyon.. de amikor sz*pd akkor 1-2 cm-es réteget le fogsz hántolni a f*szárol xD


am a colgate-al a fogad is tovább él

2010. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eme probléma orvoslására találták a fel a fogszabályzót ^^
2010. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kellene fogszabályzót hordanom, de most alakul valami egy sráccal és úgy érzem akármelyik pillanatban megcsókolhat. Szóval most már nem segít a fogszabályzó... :(
2010. febr. 12. 21:57
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia! nem fog zavarni, az első csóknál még az én fogaim is rosszul álltak és egyáltalán nem zavart (azóta volt fogszabályzóm)
2010. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem fog zavarni...nem aa fogakat kell kocogtatni! ajkak, nyelv...


hagyd neki h megtegye a lépést, élvezni fogod! ;)

2010. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi probléma miért szerinted az ő fogai tökéletesen állnak hát szerintem nem és nem a fogaddal fog törődni hanem veled. Sok sikert!
2010. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát pont ez... az ő fogai tökéletesen állnak...

Am köszi mindenkinek. :D

2010. febr. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!