Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha komolyabban tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha komolyabban tetszik nektek egy lány, mennyi idő után szeretnéek vele ágybabújni?

Figyelt kérdés
Mindketten 21 évesek vagyunk és múlt héten randiztunk.Már az első randin megcsókolt és elhívott egy második randira.A kémia túlságosan is megvan közöttünk..felhívott magához a kollégiumba,ahol..szerintetek ez korai ? beszélgetnénk meg ilyesmi én még nem szeretnék szexet..szerintetek mennyi ideig érdemes várni az első alkalomra ?
2015. febr. 22. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legszívesebben az első randin.
2015. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akár azonnal
2015. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, ismered-e előzetesben. Ha nem, akkor még nekem egy vadidegen lenne, akihez csupán csak vonzódom. Én várnék vele 1 hónapot, de ez csak az én véleményem.
2015. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
(amúgy lány voltam és a 3.)
2015. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amint lehetséges. Persze ez nem azt jelenti, hogy el is várom, de lehetőséges szerint minél előbb, ha megvan a kölcsönös bizalom.
2015. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azonnal minek várni
2015. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de ha hamar megtörténik,akkor nem szűnik meg a varázs ?
2015. febr. 22. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy koliban laktunk, így ismerkedtünk meg, nem is randiztunk, csak átjöttek szobatársával koccintani (tényleg csak egy pohárkával). Aztán három ilyen este után összejöttünk. Nála is aludtam, de csak összebújtunk. Aztán pár nap után már nem bírtam, mikor megkérdezte, hogy szeretnék-e továbbmenni, remegve mondtam, hogy igen. Annyira vágytam rá. Most leszünk öt hónaposak, nem szűnt meg a varázs, bár tudom, ez nem olyan hosszú idő. Ha újrakezdhetném se várnék vele.
2015. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és az nem gáz,hogy már a második randin felhív magához ?
2015. febr. 22. 22:38
 10/12 anonim ***** válasza:
A vágy a tetszéshez tartozik, de néhány hétnek, egy-két hónapnak azért el kell telnie a megvalósulásig, hogy kicsit egymásra hangolódjunk, és lássam, hogy van értelme a kapcsolatnak.
2015. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!