Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokszor aludtam együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokszor aludtam együtt a barátnőmmel, az utóbbi időben és valami megváltozott bennem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A barátnőm családi okok miatt sokszor aludt nálam, szinte napi szinten mint barátnő a barátnőnél. Ez rendben is volt jól elvoltunk egymással, filmet néztünk sütöttünk főztünk, minden rendben is volt. De most ahogy megoldott náluk a gond nincs már ennyit itt és nekem nagyon de nagyon hiányzik, hogy nem alszik velem és nem ölelhetem meg alvás előtt. Olyan érzésem van mintha legalább a páromról lenne szó, szinte rosszul vagyok ha nem tudok vele aludni bizonyosabb ideig. Mi lehet ez? Lehetséges, hogy beleszerettem ? Nem tartom magam leszbikusnak soha nem érdekeltek a lányok.

20/l



2014. nov. 17. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy beleszerettél, csak mivel nem voltál még ilyen helyzetben, nem tudod hová tenni magát az érzést...
2014. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt érzem most, legszívesebben mindig vele lennék. Szeretnék ott lenni vele, megérinteni amikor akarom, megfogni a kezét, átölelni, megpuszilni, megnevettetni.. Szeretném ha boldog lenne
2014. nov. 17. 08:12
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem keress egy pasit akivel mindezt megteheted és még jobb lesz ennél hiddel
2014. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szimplán társaság - vagy szeretethiányod van és egy olyan emberre vetíted ki sokkal intenzívebb formában, akit szeretsz.
2014. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igazából annyit kéne tenned, hogy elfogadod, neki is van saját élete és nem rólad szól minden. Most görcsölsz, mert visszasüppedtél a magányos órákba, és attól mert hiányzik, nem leszel törvényszerűen szerelmes, se leszbikus. Ez egy fölösleges gondolat-hadakozás önmagaddal szemben. A baráti szeretet arról szól, hogy gesztusokkal igyekszünk örömet okozni a másiknak, hogy az ő boldogsága minket is feltölthessen. Ez pedig harmóniát eredményez.

Ami mégis mi akadályoz meg benne, hogy a továbbiakban is vele legyél? Attól, hogy több időt tölt el otthon, köztetek nem változott semmi. Ugyanúgy szeretheted, babusgathatod, mint bármikor. Egy lány, különösen a barát vagy a testvér nem csak depis korszakában örül annak, ha kimutatják az érzéseket iránta, ezt tudhatnád.

Ha meg tényleg nem tudod tisztázni magadban az érzéseidet, olvasd el a linkelt kérdésben írt válaszomat, hátha tudok vele segíteni valamit. A lány hasonló problémákkal küszködik, mint te.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Űzd ki a fejedből ezeket a hülye gondolatokat, csak úgy gondolj rá, mint barátnőre, és keress magadnak egy fiút. Telefonon biztos tartjátok egymással a kapcsolatot, és időnként, havonta, kéthetente csak találkoztok egy presszóban, vagy bárhol, hogy beszélgessetek. Nem?
2014. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
a baráti szeretetet néha nagyon nehéz különválasztani a szerelemtől. mindenképpen tisztáznod kell magadban, hogy szimplán csak azért hiányzik a társasága, mert hozzászoktál, hogy veled van és az életed jelentős része lett napi szinten, vagy szexuális vágyat is érzel iránta, olyat, ami már több, mint egy baráti hiány. például az ölelés és a puszi egy bizonyos mértékig természetes egy baráti viszonyban is, de ha esetleg eszedbe jut, hogy kedved lenne megcsókolni és esetleg nagyon szívesen belemennél többe is, akkor egészen valószínű, hogy beleszerettél. remélem, valamelyest tudtam segíteni.
2014. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: ez tipikus kisajátító, kizsákmányoló mentalitás, ha a kérdező helyére a barátnődet képzeljük...
2014. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem is volt már, hogy megcsókolnám legszívesebben.
2014. nov. 18. 18:36
 10/14 anonim válasza:
#7-es vagyok: ha szeretnéd megcsókolni, akkor minden bizonnyal beleszerettél. ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy leszbikus vagy, lehet, hogy egyszeri esetről van szó. szeretnél tőle többet is, vagy mindezek ellenére szimplán barátságot?
2014. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!