Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küzdöttetek már valakiért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdöttetek már valakiért? Megérte? Amikor megkaptátok mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Én rengeteget harcoltam egy fiúért aki sokszor megalázott, de ilyen a szerelem , megváltoztam kívül-belül, de most fordult a kocka. Ő nagyon szerelmes, én meg mire megkaptam, egyre többször eszembe jut hogy megbántott anno. Voltatok már így?

23L


2015. febr. 23. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

volt egy lány akiért sokat 'küzdöttem' amikor elértem a célom rájöttem, hogy még nem állok készen egy kapcsolatra...


22F

2015. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
senkiért se kell kuzdenem, mert mindenkit megveszek pénzért.
2015. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg bármit megtennél valakiért holt biztos, hogy le fog szarni, de ha már nem foglalkozol vele, akkor rögtön jönni fog, hogy mégis kellenél, ilyen ez.
2015. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En oda meg vissza voltam egy Gumi no"ert,mire megszereztem ket nap mulva kidurrant,azota is hianyolom.
2015. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt. De ez mindig csak addig érdekes és izgalmas, amíg meg nem kaptam, amit akartam. Aztán gyorsan alábbhagy a vágy és kell keresni másik célt.
2015. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mivel a fiú rájött, hogy nálad úgysem kaphat jobbat, te meg rájöttél, hogy nála is kaphatsz jobbat, ezért a lehető legjobb, amit tehetsz, hogy szakítasz vele és mész tovább.
2015. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érte meg.
2015. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még soha nem küzdöttem lányért. Igazából azt sem tudom, hogy mit jelent a fogalom. Pedig volt már több kapcsolatom is, de ott elég volt csak kezdeményeznem (vagy még azt sem) és összejött. Pedig nem vagyok egy nagy szám...


Olyan viszont volt, hogy egy lány nagyon próbálkozott nálam, engedtem neki és utána borzasztóan megbántam. Szakítottam vele, visszakönyörögte magát, visszafogadtam, megbántam, szakítottam, visszakönyörögte magát, visszafogadtam és jó volt egy ideig, de egy év után megbántam, de már nem akartam szakítani. Végül ő csalt meg és én szakítottam. Gondolom a végén visszakaptam azt, amit én műveltem vele, vagy nem tudom.

2015. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Küzdöttem nagyon sokat egy fiúért. Nem érte meg sajnos.

20/L

2015. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most nagyon azt teszem. Eddig mindig küzdöttem, de most még erősebben teszem ezt. 18/f
2015. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!