Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelem nem tart a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem nem tart a sírig, úgyis jön más, hiába erőlködsz. Ti is megkaptátok már ezt a szöveget? Engem már nagyon kezd idegesíteni.

Figyelt kérdés

Időről időre megkapom ezt az anyámtól, "én csak nem akarom hogy pofára ess" címszóval." Két és fél éve vagyok együtt a barátommal, ha lehet még nagyobb a szerelem mint volt. Már az elején hallottam a fenti szöveget, anyám és társai meg voltak róla győződve, hogy max másfél, 2 évünk lesz együtt.

Összeköltözés van tervben, eljegyzés is majd idővel, hosszú távra tervezünk.

Miért nem tudnak örülni inkább nekünk, ahelyett hogy vészmadárkodnak és a falra festik az ördögöt? Mire jó ez? Ha szétmegyünk az csak ránk tartozik, és nagylány vagyok, túl fogom élni.

21L, 29F


2015. febr. 7. 11:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt: A minap kaptam mondta ezt nekem megint anyám, ezért írtam ki a kérdést.
2015. febr. 7. 11:52
 2/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Mivel valahol ott van bennük a tüske,hogy nekik se tartott.

De ne foglalkozz velük,legyetek boldogok :)

2015. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van, hogy nem akarja, hogy csalódj, viszont ha boldogok vagytok, minden rendben, nem értem, hogy miért nem nyugszik le végre, engem is idegesítene.


Az meg a te döntésed, hogy tényleg vele szeretnéd leélni az életedet esetleg, csak ne később döbbenj rá arra, hogy egy emberrel voltál egész életedben, és hiába volt tökéletes, lehet, hogy lehetett volna még ennél is jobb. Ne legyen így!

2015. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, bennem is megvan, hogy egy emberrel leszek egész életemben, de nekem többet ér ha egy emberrel együtt lehetek életem végéig, mint az, hogy több rövidebb kapcsolaton keresztül keresem az igazit.
2015. febr. 7. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert idióták, nem tök mindegy nekik hányadik kapcsolatod meddig fog tartani? Mondd nekik, hogy nem állsz szóba velük többé, ha nem állnak le ezzel a baromsággal.
2015. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csinálok vitát belőle, túl jó ahhoz a kapcsolatom az anyámmal, csak néha már rosszul esik.
2015. febr. 7. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
mindenki szeret belszólni más életébe, eltereli a figyelmet a saját megoldatlan gondjairól.
2015. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én utólag kaptam meg ezt a szöveget, miután nem rég szakítottunk az első szerelmemmel. Van benne némi igazság, de

ti vagytok az ellenpélda. Szerintem simán lehet olyan, hogy sírig tartson az első!:) Legyetek boldogok, ne hallgassatok az ilyen ellenvéleményekre!


20/F

2015. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Durva lenne, ha hallgatnánk rá :D
2015. febr. 7. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, úgy értettem, hogy ne foglalkozzatok vele, ti ezt jobban tudjátok!:D
2015. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!