Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelölnek be Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelölnek be Facebookon a lányok?

Figyelt kérdés

OLVASSÁTOK EL A KIFEJTÉST.

Ugye most már,főleg a korosztályomban az a természetes hogy ha megismerik egymást az emberek akkor bejelölik egymást facen. Kapcsolattartás,de nem túl személyes és lehet normálisan is használni. A bejelölés a normálisabbaknak kb kifejezése hogy ismerlek,elfogadlak.

A problémám azzal van hogy megismerkedek emberekkel (főleg lányokkal) aztán pedig várhatok ítéletnapig hogy bejelöljenek. Van akivel jópárszor közösen buszoztunk,órák előtt is elpoénkodtunk és nem jelölt be. Nekem ebből az jön le, hogy nem akar az ismerősei között tudni. Buli után is a nem éppen nagydumás,és jó külsejű haveromat is bejelölte egy csomó lány,engem senki.Ha én teszem meg akkor elfogadják,de engem soha,senki.


Szóval a probléma a facebook-köntösből kiemelve az hogy mintha nem akarnának hozzám semennyivel se közelebb kerülni.

Mást is zavarna ez?

19/F


2015. febr. 23. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos ez azért van mert nem vagy helyes pasi.

Ha az lennél jelölnének, sőt még rád is írnának esetleg meg is böknének.

2015. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!