Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha facebookon több ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookon több ismeretlen lány is bejelöl és rámír, meg néhányan a képeiken is jelölnek, akkor az azt is jelentheti, hogy mégsem vagyok olyan ronda fiú, miint ahogy én gondoltam mindig is magamról? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én mindig olyan csúnyának tartottam magamat és ezért sem mertem lányoknál kezdeményezni sosem igazából. Most is félénk fiú vagyok lányok társasáságában, mert értéktelennek, ocsmánnyak tartom magamat, a lányok meg mind olyan szépek.

2012. szept. 12. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

szerinted ez kit érdekel?nekünk is megvan a magunk baja...

azt gondolsz amit akarsz.csak jelent valamit

2012. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Képeken az emberek 95% szebb mint valójában. Ne bízd el magad :D
2012. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nah akkor én vagyok az 5%, alapból nem vagyok szép, de a képeimen kb. mint egy hajléktalan idegbeteg troll.
2012. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!