Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg ettől az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabaduljak meg ettől az érzéstől? Vagy a lánytól? 26F

Figyelt kérdés

10 hónapja olyan munkahelyre kerültem ahol csak lányokkal dolgozom, hosszú történet ez de a lényeget leírom, könnyen ismerkedem ezzel nincs gond, pár hónap után egyik munkatársammal nagyon egymásra hangolódtunk, pár hónapig kavartunk is, aztán vége lett, és jött egy új munkatársnő, egyből szimpi volt el is kezdtem vele beszélgetni ismerkedni, nem is kellett hozzá pár nap és már haza is hoztam és le is feküdtünk vele is, de kb 3 hét után elmondta hogy neki barátja van... na akkor én mindent befejeztem vele mert tudom milyen szar érzés ha megcsalnak valakit... mivel én rendes srácnak tartom magam ezért megtudtam hogy ki a barátja és elmondtam neki mindent hogy mi is történt köztem és a barátnője között, nem volt meglepődve a barátja mert ez a lány mint kiderült ilyen... eltelt 1-2 hónap addig kiderült róla hogy a barátja mellett még jó pár sráccal kavar, szexel és mindent csinál, és én is csak egy voltam a sok közül, de természetesen ö azt mondta h velem jó velem akar lenni blabla de mondtam neki hogy ilyen lánnyal én nem akarok kapcsolatot,és pont ki is rúgták a meloból... mondtam neki hogy összefuthatunk beszélgetni hülyülni de többet én nem leszek a szeretője az tuti...

össze is futottunk de sajna ismételten nem tudtam neki nem-et mondani neki így ismét lefeküdtünk párszor utoljára január elején... és ezek után leültem vele beszélgetni és elmondtam neki hogy ezt most már tényleg fejezzük be és többet tényleg nem lesz köztünk semmi, mikor elmondtam neki olyan szarul fogadta mintha a barátnőm lett volna és szakítottam volna vele... de hát pasija van és mindenki mással is csinál mindent akkor meg hát ne izéljen... ez január közepe volt, de utána is mindig keresett valami indokot hogy beszélnünk kelljen beszéltem is vele de semmi több, találkozgatni is akart mindig lemondtam aztán már a munkahelyen is keresett már így már nekem is kellemetlen lett úgyhogy összefutottam vele beszélni de 5 perc alatt lerendeztem a dolgot, elmondtam neki hogy nem kell nekem sehogy ö, ne fussunk össze semmiért már, még beszélgetni sem, semmi miatt , ha összefutunk véletlen városba természetesen köszönni köszönjünk egymásnak de ne keressük egymást és hagyjuk egymást békén... se facebookon ne írjon se smst ne , ne is hívjon hagyjuk végre békén egymást...

erre az nap este még haverom szólt nekem hogy ez a lány mondta neki hogy kérdezzen meg engem h elmegyek-e velük bulizni, természetesen nemet mondtam...


tudom hogy milyen ez a lány egy hazug, könnyűvérű, fehérmájú... de én megkedveltem mint embert mert mindig jól elvoltunk, elhülyültünk, el piálgatunk, általában minden jó volt , csak ilyen lány nem kell nekem...


kérdésem ? hogy szabaduljak meg tőle ha mégis csak valamilyen szinten kedvelem ?

lerázom, nem beszélek vele nem keresem, de sokat jár az eszembe minden ellenére... néha tényleg azt hiszem már h beleestem, de az nem lehet!!!!

nem kell nekem se kapcsolatra se szexre semmire, én komoly kapcsolatra vágyom nem ilyen össze összevisszaságra...



2015. febr. 23. 18:07
 1/5 VaLaKiki9999 ***** válasza:

sajnállak :(

én azt tudom mondani hogy egy lányt ugy verhetünk ki a fejünkböl ha másik lányra gondolunk :)

2015. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B.G 88 ***** válasza:

Hát barátom ezt szenvedés volt végigolvasni, de ha már megtettem:

1) ez egy olyan csaj, akit valszeg bármelyik átlagon felüli pasi megkaphat, tudod olyan ez, mint a vicc:

"A fiatal zsidó házasodna, de nagy

dilemmába van. Felkeresi a bölcs rabbit:

- Rabbi! Házasodni akarok, de mondd,

mit tegyek? Vegyek el egy bomba jó

nőt, aki egész életemben megcsal

fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát, ez

esetben tudom, hogy csak az enyém

lesz örökre.

Mire a rabbi:

- Hát dönts fiam, mi jobb. Megosztani

egy tortát a barátaiddal, vagy megenni

egy kalap szart egyedül?"


Tied a döntés:D


2)nem fog megváltozni és tudja ő,hogy kell neked, különben nem beszélnél vele, azért csinálja... Amúgy meg 26 vagy, felnőtt, ha meghúzni megtudtad, akkor viseld a következményeit :) Mellesleg én nem szoktam összefutni véletlenül SEM olyannal akivel nem akarok :D

2015. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 1/2

igaz csak nincs olyan lány akire gondolhatnék , ismerkedés megy ugyan de a sok negatív élmény után egy jó ideig nincs kedvem ismerkedni amilyenek mostanság a lányok...

normális kellene nekem ha lenne, nem találok...

mindig azt hallom majd jön magától.. blablaba... :)


# 2/2

nem osztom meg, és szart sem eszek...

én véletlenül össze lehet futni sajnos bárkivel... egy sima bevásárlással a tescoba, egy buliba, vagy az utcán... nem olyan nagyok ezek a Magyar városok... :)

2015. febr. 23. 18:34
 4/5 anonim válasza:

Szerintem hanyagold ezt a lányt, mert ha tényleg így meg úgy csalja a jelenlegi barátját, nem lehet valami tiszta személyiségű. Inkább egy tipikus kétszínű ember, és a rossz hír hogy manapság rengeteg ilyen van.Előadják magukat viccesnek, barátságosnak, de a végén hátba támadnak és úgy irányítanak mint egy bábút, hogy az legyen amit ők akarnak. Ha pedig nem azt teszed amit akar, te vagy a rossz, és úgy csűri és csavarja a dolgokat, hogy a végén te legyél a hibás a történtekért. És ezek a személyes tapasztalataim.

Azt meg, hogy hogy szabadulj meg tőle? Hát...keress vki mást, aki igazából kedves és tiszta lelkű. És ami a hab a tortán, ha képeket is teszel fel majd rólatok ( ezzel az álombarátnővel) a facebook oldaladra, ez a csaj már biztos nem akar majd zaklatni tovább (remélhetőleg).

Remélem tudtam segíteni, és sok sikert kívánok! :)

2015. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jól mondod :)

csak az a baj hogy rendes és kedves lányt akit tényleg meglehet becsülni az ritka... ha van akkor már foglal. Normálisat nagyon nehezen találok, vagyis hát egyáltalán nem találok normálisat aki ne lenne foglalt...

ja és ez a lány itt mártirkodik most mert letörölt engem facebook az ismerősei közül, ezzel nincs is gond mert ahogy törölt le is tiltottam h vissza ne tudjon majd ismét jelölni, de ahogy letiltottam kaptam az sms-t hogy nem-e talizunk... mintha nem magyaráztam volna már el neki h befejeztünk mindent... de sms-ben visszaírtam neki h megbeszéltünk valamit már ugyh bocs nem.

2015. márc. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!