Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg attól az érzéstől, hogy sosem lesz rendes kapcsolatom?

Figyelt kérdés

"Rendes" alatt azt értve, hogy olyan, ahol azzal vagyok, aki tényleg tetszik, aki iránt szenvedélyt érzek, és nem csak egy ilyen "pont ő jutott" kapcsolat.

Úgy érzem, akik nekem tetszenek, azoknál sosem lesz esélyem.


2014. nov. 9. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
adj lejjebb az igényekből, lásd meg mindenkiben a szépet, a jót.
2014. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sokan vagyunk így, hidd el. Nem csak te érzed ezt ebben a pillanatban....
2014. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy "sosem lesz"? Látnok vagy talán?

A jövő mindenki számára ismeretlen.


Szóval fel a fejjel, kitartást, ha sok az igényed add lejjebb és mindig a legváratlanabb pillanatban érnek majd a meglepetések. :)

2014. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es, ezt a tanácsot sosem tudtam megérteni. Hogy tudsz abból leadni, hogy olyannal legyél, aki kell neked? Mi értelme olyannal lenni, aki számodra semleges?
2014. nov. 9. 10:59
 5/5 A kérdező kommentje:
És egyébként az össz igényem annyi, hogy érezzek iránta vonzalmat, ami nélkül nem hiszem, hogy bármilyen romantikus kapcsolatnak van értelme.
2014. nov. 9. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!