Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az érzéseimmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az érzéseimmel? (meleg)

Figyelt kérdés

Sajnos beleszerettem az unoka bátyámba.

Rettenetesen bonyolult dologról van szó ,de megpróbálom pár mondatba sűríteni.A kettőnk kapcsolata meglehetősen a múltba nyúlik vissza.A szüleink kiskorunktól kezdve folyamatosan összezártak, együtt neveltek minket vagy ,h mondjam azaz meglehetősen sok időt töltöttem vele már k.b 8 éves korom óta.Mindig nagyon szerettem őt felnéztem rá és biztonságban éreztem magamat ha vele voltam.Utána volt egy törés az életemben a serdülőkor lassan jött a felismerés ,h meleg vagyok ebben az időszakban egyáltalán nem találkoztam vele zűrös korszak volt.Elfogadási problémáim voltak magammal szemben depis voltam és az összes piti kis balhéban részt vettem.Amit egy lázadó tini szülei rettegve eltudnak képzelni.Bejártam vagy 10 sulit mert folyamat kirúgtak a magatartásom miatt.Rendőrőrse jött értem anyám hajnali 4,5 fele nemegyszer szóval nem volt egyszerű felénk az élet akkoriban,de szerencsére vége és már én is megkomolyodtam és felnőttem noha csak 20 év körüli vagyok.Közben persze unokabratyóm is élte az életét nem egy barátnője volt stb..Majd ismét elkezdtem vele találkozgatni egyre gyakrabban főleg ő hiányolt engem és ő keresgetett ismét.Eljártam vele teniszezni,squash-olni.Vagy csak simán filmezni,eszmét cserélni illetve piálgatni is.Aztán szép apránként kezdtem észre venni ami már amúgy egyértelmű volt csak elnyomtam és nem szembesültem vele mert nem akartam szembenézni a ténnyel ,h baromira tetszik nekem ő mint férfi külső terén megjelenésben 110%-kosan az esetem ha soha nem ismertem volna és elmegy mellettem nyitva marad a szám.A jelleme hihetetlen ,önzetlen ,igazságos,tiszta szívű,megértő és még sorolhatnám szerintem nálam jobban nem ismeri más igazán és ez valszínüleg fordítva is igaz.Volt egy kicsit komolyabbra sikerült piálgatásom vele azaz bekúrtam mint az állat és kifröccsent belőlem ez a dolog illetve a nemi identitásom az nem ,h tetszik.A legnagyobb meglepetésemre (igaz megdöbbent rajta mert heteronak gondolt) nem igazán csodálkozott vagy verte nagydobra ezt az egészet (és most jön a csavar a lényeg az egészben) bátorságot kapott ő is az én beismerésem végett. És közölte velem ,h már meglehetősen régóta vannak benne hasonló érzések és már jó pár éve néha kikacsingat a másik csapatba is és már többet is eltudna képzelni egy azonos neművel mint csak nyers szex.Ezután folytatódott ez a teljesen új eredetű beszélgetés majd közölte velem ,h nekem biztosan nem lehet nehéz dolgom mert egy ilyen helyes ,jóképű fiatal ember könnyen találhat magának bárkit.Tehát olyan szinten adott ez a dolog ,h képes egy azonos nemű felé is nyitni a U.bratyóm.De úgy érzem ,h ez egy borzalmas bűn lenne és mégsem tudom kordában tartani az érzéseimet.Folyamat az van már k.b 2 hete hétvégente amikor megyek fel hozzá ,h na most el mondom neki lesz ami lesz nem érdekel csak jöjjön ki belőlem mert belülről felemészt az sem érdekel ha elzavar ,de aztán mindig megtorpanok és amikor már ott vagyok egyszerűen nem jön ki a számon.Viszont már egyre cikisebb mert már 2x er is rákérdezett ,h mi frusztrál engem vagy mi bánt mert látja ,h folyton agyalok valamin és őrlődöm meg ,h lélekben nem vagyok ott stb..Mit csináljak ? (Bocs a regényért)



2015. febr. 23. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki!!
2015. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél bátorságot és mondd el neki!

OFF: Jelentesd meg könyvben a sztorid, vagy hogyha tudsz rajzolni, akkor akár mangában (yaoi).

2015. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólóval teljesen egyetértek... manga *q*

Szerintem előtte egy kicsit puhatolózz, hogy mit szólna ehhez az egészhez...

Amúgy azóta történt valami?:D

2015. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem egyenlőre még nem mertem elmondani neki semmit ezzel a dologgal kapcsolatban:(

Viszont nemrég nála aludtam és az egyik haverja is ott volt ismét piálgatás lett a vége a haverja sem akart volán mögé ülni így nála aludt ő is a kisszobában.

Én meg így együtt tudtam aludni uncsi tesómmal egy francia ágyon *_*

Persze nem történt semmi csak egy szál boxerban volt tőlem k.b 4 cm re *-*

Sőt az éjszaka folyamán annyira dobálta magát mozgolódott ,h néha már tényleg hozzá simultam az egész testemmel ami egy kínzás is volt. Mert a farkam annyira keményen állt órákon keresztül ,h azt el sem lehet magyarázni.Sőt ez már tényleg perverz és gusztustalan legalábbis annak érzem ,de korán reggel amikor már félálomban voltunk olyan majdnem felkelős fílingen nem volt rajta takaró valahova eljátszotta az esti dobálózásában és láttam ,h egészséges reggeli merevedése van *-*" Hát amit így láttam kirajzolódni a boxerén keresztül meglehetősen nagy mérettel rendelkezik.Majdnem lebuktam mert nagyon felizgatott a dolog és sokáig kellet az ágyban a takaró alatt maradnom nehogy meglássa ,h felállt a farkam:/:/:/Cikis volt eléggé

2015. febr. 24. 22:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan ez ma hajnalban történt.
2015. febr. 24. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a második kötetben lesz benne? :D
2015. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szaftos sztorinak indul...

Mikor találkoztok legközelebb? :33

2015. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen néznéd animében is, mih? :D
2015. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Látom,gyülekeztek Yaoista társaim:DDD

A kérdésre válaszolva pedig:Végy erőt magadon,üljetek le,és szép lassan mondd el neki,hogy mi a szitu.

2015. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek, a legjobb lesz ha elmondod neki, nehogy vmi még kínosabb szituban derüljön ki. azt nem mondom h utána tutira tárt karokkal fogad (nem vok látnok), de akár pozitív vége is Lehet.sok sikert!


a yaoi mangádat szívesen olvasnám én is :D

2015. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!