Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátom, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pathetic kérdése:

Az egyik legjobb barátom, aki mellesleg meleg. Bevallotta hogy többet jelentek számára mint egy barát, ami kezdetben lesokkolt, de rájöttem halványan én is érzek iránta valamit. Mit tegyek? Mi a baja?

Figyelt kérdés

Most jöhetnek a fujjongások hogy meleg meg ez meg az, de tanács kéne . Miota ezt bevallotta alig ir, sőt vissza se ír.

Mellesleg a srácnak pasija van jelenleg akit ismerek ,elég nagy szemétség lenne tőlem ez az egész ...ha lenne valami....Viszont jó ideje kezd bennem éledezni az ,hogy kedvelem .Több mit barát.



2015. febr. 21. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Van pasija? No az gáz. Akkor maradj továbbra is simán a barátja.
2015. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ,lány vagyok .
2015. febr. 22. 14:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nehéz lenne ,mivel ő vallotta be ezt nekem ,emellett a barátjával folyton veszekednek .Egyszer rajtam is veszekedtek ,azon hogy az említett személy és én túl jóban vagyunk .Kezdek kétségbeesni mivel ,megmondtam neki h maradjunk barátok ,habár ő nem utalt arra hogy akar valamit köztünk.De én szeretnék ,de nem tehetem meg...nem ír már 1 hete
2015. febr. 22. 14:25
 4/7 anonim válasza:

A kérdésedet és a kommentedet jól értem:

A barátod meleg és te lány vagy. Akkor a barátod vagy csak viccelt veled és azért nem ír vagy biszex (azaz mind a fiúkhoz mind a lányokhoz vonzódik), de az utóbbit még nem meri elmondani a pasijának. Ráadásul a #3 kommented alapján igen csak féltékeny típus a pasija.

2015. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha tényleg érez irántad valamit, akkor előbb-utóbb keresni fog. Várj és ne zaklasd, hogy magában is rendet tudjon rakni.


#4 voltam

2015. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Helytelen a fogalmazásod ha irántad képes érezni bármit is barátságon kívül akkor nem meleg hanem bi.

Viszont gajra vágni a kapcsolatát elég féreg dolog inkább felejtsd el..

2015. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
sexeljetek
2015. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!